Заміна мастила в Києві

Заміна оливи

Ціна на послуги

Заміна моторної оливи Castrol200 грн
Знімання та установка захисту (при необхідності)від 50 грн
Заміна охолоджувальної рідинивід 250 грн
Заміна гальмівної рідинивід 300 грн
Заміна рідини в ГУРвід 300 грн
Заміна рідини в механічної коробцівід 250 грн
Заміна рідини в мостахвід 200 грн

 

Марки і вартість масел Castrol:

Ціна за 1 литр
EDGE FST 5W-30 LL294 грн
EDGE Titanium 5W-40 C3298 грн
MAGNATEC DIESEL 5W-40 DPF219 грн
MAGNATEC 5W-30 AP223 грн
MAGNATEC STOP-START 5W-20 E273 грн
MAGNATEC STOP-START 5W-30 A5288 грн
MAGNATEC 5W-40 A3/B4194 грн
MAGNATEC 10W-40 A3/B4168 грн

 Відповідальний власник автомобіля завжди повинен пам’ятати – уповільнити знос мотора і деталей ДВС можна, якщо своєчасно замінити масло в двигуні. Періодична заміна масла допоможе уникнути безлічі проблем не тільки з роботою двигуна, а й з усім автомобілем. Важливо розуміти, що від вибору автосервісу, де буде здійснюватися заміна масла в двигуні, залежить подальша здатність мотора витримувати інтенсивні навантаження в складних умовах – їзду по вибоїстій дорозі, пробки, швидку їзду та ін. Найнадійніший і відповідальний перед клієнтами автосервіс «Масленка» в Києві – ми пропонуємо автовласникам свої професійні послуги по заміні масла в ДВС з гарантією вигідної ціни.

Навіщо потрібно міняти масло в ДВС?

заміна оливи апаратна

Заміна мастила – скільки разів вам доводилося користуватися даною послугою в СТО? Напевно не мало, адже з певною періодичністю міняти масло потрібно обов’язково в будь-якому автомобілі незалежно від року випуску, марки або моделі. Само по собі машинне мастило представлено складної хімічною формулою, яка має властивість з часом псуватися і забруднюватися. Для надійної роботи ДВС фахівцями СТО «Масленка» в Києві пропонується також заміна масляного фільтра.

Навіть при акуратній відповідальній їзді, двигун піддається зносу. У процесі роботи він виробляє стружку, забруднює змазуючи рідини. Щоб запчастини не стиралися, а олива не перетворювалося в марну рідину, необхідна його заміна. Масляний фільтр, заміна якого проводиться одночасно з маслом, затримує великі частки небезпечні для мотора. Якщо його не змінювати, нове мастило буде швидше забруднюватися і втрачати свої властивості.

Забруднення моторної оливи – це безперервний процес, який призводить до інтенсивного зносу і передчасного зламання рухомих деталей ДВС. Від чистоти машинної оливи безпосередньо залежать такі важливі параметри як надійність, потужність і ресурс двигуна, а також його екологічність. Заміна мастила та фільтра допоможе вам захистити серце свого автомобіля та продовжити його термін експлуатації.

Що дає заміна мастила:

 • значно знижується тертя деталей ДВС;
 • спостерігається зменшення зношування рухомих деталей двигуна;
 • нормалізується рівень охолодження ДВС;
 • поліпшується герметичність між двигуном і циліндром;
 • підвищується стійкість до утворення корозії;
 • підтримується чистота ДВС;
 • при будь-яких погодних умовах автомобіль запускається без проблем.

Як часто необхідна повна заміна мастила?

заміна оливи вид знизу

Моторне мастило синтетика в бензинових двигунах ми рекомендуємо міняти кожні 10-11 тис. Км пробігу, напівсинтетичне – 8 тис. Км. Оптимальною періодичністю для мінеральної оливи стане заміна кожні 5 тис. Км пробігу. Забруднення мастила набагато швидше і сильніше проходить в двигунах дизельного типу, тому для них використовується спеціальне масло з присадками.Фахівці автосервісу рекомендують виконувати заміну масла в дизельному двигуні на 1-2 тис. Км частіше, ніж в бензиновому. Також варто здійснювати самостійний контроль ступеня забрудненості мастила.

Визначити скільки потрібно мастила для заміни, а також підібрати масло під двигун саме вашого автомобіля вам допоможуть в автосервісі «Масленка» в Києві. Тут вам допоможуть визначитися з максимально підходить за ціною і якістю маркою машинного мастила та залити його в ДВС. Експрес заміна масла в Києві доступна столичним автомобілістам на кожному розі, проте бути впевненим в якості послуг, що надаються може не кожен. Ми ж можемо гарантувати високий рівень послуг, що надаються – тисячі українських власників авто вже вибрали СТО «Масленка» як свій постійний та надійний автосервіс.

Етапи заміни 

Придбання матеріалів – масла, фільтра, промивання. Все це вам запропонують на вибір в автосервісі;

 • Промивання забруднених елементів двигуна;
 • Злив брудного відпрацьованого масла;
 • Установка нового фільтра;
 • Заливка свіжого чистого масла.

Моторне мастило Castrol – кращий вибір для вашого авто

Машинне мастило Castrol отримує безліч хвалебних відгуків як від фахівців, так і від споживачів. Мастильна речовина на основі збалансованого набору присадок і рослинної сировини вже не перший рік є синонімом якості. В’язка рідина забезпечує відмінну мастило тертьових деталей ДВС однаково добре як в спеку, так і в мороз. Купити моторне мастило Castrol за найвигіднішою ціною ви зможете прямо на СТО «Масленка» – ми напряму співпрацюємо з виробниками та можемо радувати вас доступними цінами.

Моторна олива CASTROL – переваги:

 • Надійний захист тертьових елементів двигуна в широкому діапазоні температур повітря;
 • Мастильний матеріал створює якісну захисну щільну плівку;
 • Найкращий захист навіть при сильних та частих навантаженнях на двигун;
 • Стабільна в’язкість не змінюється навіть при заморозках;
 • Купити мастило CASTROL вигідно – його тривалий ресурс служби дозволяє рідше здійснювати заміну масла.

Заміна мастила в двигуні – ціна, переваги та вигоди від автосервісу «Масленка»

Звертаючись в «Масленку», кожен клієнт отримує комплексні професійні послуги. На все оливи та масляні фільтри є сертифікати якості від виробників. Експрес заміна моторного мастила – ціна вже доступна для вас на сайті. Наше завдання – забезпечити якісну безпечну їзду для кожного, хто звернувся до нас автомобіліста.

Крім послуги “заміна мастила” ми можемо запропонувати вам заміну інших технічних рідин – охолоджувальної, гальмівної, ГУР і ін. На всі послуги, ми готові дати гарантію. На СТО працюють висококваліфіковані майстри з великим досвідом роботи, які здійснюють обслуговування авто швидко, якісно, надійно. Індивідуальний підхід до кожного клієнта дозволяє нам формувати максимально вигідні ціни на послуги. СТО «Масленка» (Київ) – ваш кращий вибір для безпеки та надійності авто.

Рекомендовано робити разом з цією послугою:
заміна повітряного фільтра, діагностика ходової частини.