Заміна повітряного фільтра

заміна повітряного фільтра

Повітряний фільтр двигуна – це повітроочисний елемент. Який не дає пилу, бруду і дрібним частинкам проникати в систему приготування легко паливної суміші. Дана деталь в більшості сучасних автомобілів розміщена всередині коробки колектора холодного повітря під капотом.

Фільтр, який вчасно замінюється, забезпечує подачу чистого повітря для підтримки оптимальної реакції горіння і захисту двигуна від різних елементів, здатних перешкодити роботі всієї паливної системи. Щоб повітряний фільтр якісно виконував свою функцію, час від часу необхідно його змінювати. Якщо своєчасно не міняти фільтр, погіршитися якість роботи двигуна. Що може привести до його серйозного зламання.

Самостійно змінювати фільтр, так само як і встановлювати назад використовувався раніше очищений фільтр фахівці не рекомендують. Будь-яка деталь автомобіля має свій експлуатаційний ресурс. Тому своєчасна зміна повітряного фільтра – необхідний етап технічного обслуговування авто. Замінити повітряний фільтр в Києві ви зможете в автосервісі Масленка. Вас чекають вигідні ціни та професійні майстри.

Коли необхідна заміна повітряного фільтра?

В експлуатаційній інструкції будь-якого автомобіля вказуються рекомендовані терміни заміни фільтра. Однак в залежності від умов використання транспортного засобу ці терміни можуть варіюватися. При експлуатації автомобіля переважно в міських умовах з чистими вулицями заміна повітряного фільтра рекомендується кожні 10-15 тис. Км пробігу. При частій їзді в запилених регіонах, по грунтових дорогах і бездоріжжі заміна буде потрібно набагато швидше.

Зрозуміти, що вам необхідно оперативно замінити повітряний фільтр, допоможуть наступні фактори:

  • поступове зниження потужності ДВС;

  • збільшення витрати палива;

  • підвищення концентрації вуглекислого газу в вихлопі.

Щоб не переплутати засміченість фільтра з іншими можливими порушеннями роботи паливної системи зверніться за консультацією на СТО. Своєчасна діагностика допоможе вчасно виявити та усунути існуючу проблему.

Де проводити заміну повітряного фільтра в Києві?

Будь-яке втручання в автомобіль найкраще довіряти справжнім професіоналам. Фахівці СТО «Масленка» в Києві допоможуть вам підібрати підхідний для авто фільтр. Зроблять заміну засмітилася деталі та дадуть гарантію на установку нової. В автосервісі «Масленка» працюють досвідчені майстри з високою кваліфікацією.Завдяки чому навіть дрібний ремонт проводиться на найвищому професійному рівні в найкоротші терміни.