Про компанію Масленка

Історія автосервісу «Масленка» розпочалась 3 вересня 2004 року.

Саме в цей день 15 років тому ми відкрили перше СТО. Тепер у нас 3 автосервіси в різних районах Києва, більше 1500 задоволених клієнтів в місяць. Необхідне обладнання та інструменти для проведення ремонтних робіт і технічного обслуговування автомобілів. Незмінним залишилося одне – наші принципи. Ми прагнемо до кращої якості, найвищого рівня сервісу і сталого розвитку нашого бізнесу.

Кого ми обслуговуємо?

Як власників особистого автотранспорту, так і з корпоративними автопарками. Для постійних і корпоративних клієнтів створені спеціальні лояльні умови співпраці.

Працюємо з легковим транспортом і мікроавтобусами будь-яких марок вітчизняного, європейського, японського, корейського, американського виробництва («мультибренд»). Це особливо важливо для комерційних автопарків, які складаються з автомобілів різних брендів – вам невигідно звертатися в різні сервіси як фінансово, так і через зайвий клопіт. Ми ж старанно, дбайливо і професійно будемо доглядати за кожною вашою машиною.

Послуги автосервісу «Масленка»

Сфера діяльності «Масленка» – це ремонт авто в Києві і планове і позапланове технічне обслуговування. Ми надаємо повний спектр послуг в цій сфері:

– планове техобслуговування: ми замінимо масло, технічні рідини і фільтри, поміняємо гальмівні колодки і свічки запалювання;

діагностика машини в цілому і окремих її систем, з використанням комп’ютерного обладнання;

ремонт підвіски і гальмівної системи;

шиномонтаж;

розвал сходження (в кожному автосервісі у нас є стенд);

– роботи з чищення автокондиціонерів, заправці їх фреоном;

– роботи з очищення паливної системи.

«Масленка» – це СТО в Києві, де вирішать будь-яку проблему з автомобілем. Причому ми використовуємо комплексний підхід. І це зручно, оскільки ви можете вирішити всі питання за раз, заощадивши ваш особистий час.

Додатковий сервіс – для комфорту наших клієнтів

Не менш важливе значення ми приділяємо якості сервісу і надаємо ряд додаткових послуг, щоб нашим клієнтам було комфортно під час очікування завершення робіт з вашим авто. У нас є зручна клієнтська зона, де вам запропонують чай-каву і нададуть доступ до Wi-Fi.

Щоб ви могли повністю нам довіряти і точно знали, які роботи проводилися з вашою машиною, у всіх ремонтних боксах встановлені системи відеоспостереження. Також за вашим бажанням вас допустять в ремонтну зону.

Ви можете по телефону записатися на ТО або ремонтні роботи, отримати консультацію, з’ясувати поточний статус робіт по ремонту вашого автомобіля.

Також у нас ви можете придбати необхідні запчастини, моторне масло, навіть якщо не збираєтеся проводити роботи у нас.

Ми приймаємо як готівкові гроші, так і банківські картки. Прозора система розрахунку вартості обслуговування.

Сертифікований центр

СТО «Масленка» – сертифікований сервіс Castrol і KYB – відомих у всьому світі брендів з чудовою репутацією, продукцію яких цінують за високу якість і надійність. Ми вибираємо тільки найкраще для ваших автомобілів.

Працюємо в вихідні

Ми прекрасно розуміємо, що більшість киян – люди дуже зайняті, і в робочі дні не можуть вирватися зі своїх офісів навіть на короткий час. Тому ми працюємо і у вихідні дні. Ви можете зайнятися доглядом за своїм автомобілем у вільний від основної роботи час.

У нас на кожному автосервісі є по 4 підйомники і достатню кількість персоналу, що дозволяє приймати до двадцяти автомобілів за робочий день і в найкоротші терміни зайнятися вашою машиною. Вам не потрібно довго чекати «вікна в розкладі».

«Масленка» – це автосервіс, який рекомендують друзям.

Автосервіс поруч з будинком

Сьогодні у нас три автосервіси в Києві:

– На Подолі поруч з метро Контрактова (вул. Глибочицька, 101);

– На Оболоні (вул. Полярна 19Б);

– На Лівому Березі у метро Позняки (Дніпровська набережна 17).

Вибирайте найближчий автосервіс! Ми завжди раді вам допомогти!

Що ми цінуємо?

Найважливіше для нас – це позитивні відгуки наших клієнтів. Ми щиро їм радіємо, і тому все робимо все на совість.