Заміна салонного фільтра

Салонний фільтр – це елемент системи кондиціонування. Очищає повітря від пилу, дрібних частинок, неприємного запаху. Справний фільтр дозволяє здійснювати поїздки максимально комфортно і безпечно.

Салонний фільтр необхідно регулярно міняти, перш за все, для здоров’я водія авто і пасажирів.

Засмічений салонний фільтр не може виконувати свою функцію. Тому в салон проникають пил, шкідливі вихлопи, пилок та інші подразники дихальних шляхів. Тому оперативна заміна салонного фільтра на СТО «Масленка» – ваш внесок у власне здоров’я і комфортні безпечні поїздки.

Як часто необхідна заміна салонного фільтра?

Заміна салонного фільтра здійснюється в залежності від експлуатаційних умов. При їзді в місцевості з низьким рівнем забрудненості повітря по чистих автомагістралях заміна буде вимагатися рідше. При їзді по бездоріжжю, путівцями, в місцях, де велике скупчення дорожнього пилу фільтр буде забиватися швидше, отже, міняти його потрібно буде частіше.

Середній термін служби салонного фільтра авто, використовуваного в міських умовах – 15-20 тис. Км пробігу. Однак при появі симптомів, що сигналізують про те, що фільтр вже забитий, не варто чекати досягнення певного пробігу.

В ідеалі фахівці рекомендують міняти фільтр два рази в рік. Перший раз навесні перед активною експлуатацією системи кондиціонування в жаркий літній період. Другу заміну варто виконувати восени, після того як за літо фільтр накопичує досить пилу і сміття, що може блокувати подачу гарячого повітря при опаленні салону взимку.

Як визначити, що салонний фільтр засмітився?

Серед основних ознак того, що салонний фільтр засмітився і потребує оперативної заміни, можна виділити:

  • погана робота кондиціонера;
  • поява в салоні неприємного запаху при закритих вікнах;
  • при робочий системі кондиціонування значно слабшає потік свіжого повітря;
  • спостерігається часте і тривале запотівання вікон.

Де замінити салонний фільтр в Києві?

СТО «Масленка» в Києві пропонує всім власником автомобілів послугу заміни салонного фільтра за вигідною ціною. В автосервісі працюють досвідчені майстри з високим рівнем спеціалізації. Завдяки професіоналізму навіть дрібний ремонт здійснюється на найвищому рівні. Після заміни фільтра ви отримуєте гарантію від автосервісу на надані послуги.

Рекомендовано робити разом з цією послугою:
*діагностика ходової частини автомобіля.