Заміна ламп освітлення

В автомобілі передбачено 2 типу освітлення: внутрішнє і зовнішнє. Кожне виконує певне завдання, виконуючи функції оповіщення і попередження. Слід перевіряти працездатність джерел штучного світла перед черговим виїздом, а де потрібно – виконувати заміну ламп освітлення.

Основне освітлення

Впливати несприятливі погодні умови, зниженою ступеня обозреваемость простору водії користуються ближнім (світловий промінь охоплює 50-80м дороги попереду) і дальнім світлом фар (полотно видно на відстані до 150 м, такі лампи допускається включати на магістральних трасах при відсутності руху на сусідніх смугах зустрічного автотранспорту ).

Додаткове освітлення

Тут використовується ціла група підсвічування:

  1. Поворотники використовуються цілодобово, повідомляючи про майбутній маневрі.

  2. Стоп-вогні інформують про раптовій зупинці попереду знаходиться транспортного засобу. Вони ж необхідні для аварійної зупинки при поломці авто.

  3. Габаритні ліхтарі вказують на геометричний розмір машини.

  4. Вогні заднього ходу показують зміна напрямку руху транспорту, застосовують також під час паркування.

  5. Противотуманки допомагають ідентифікувати авто на дорозі при слабкій видимості через туман.

  6. Підсвічений номерний знак машини цікавить більше транспортну поліцію, ніж колег-водіїв.

Внутрішнє освітлення

  • При русі в вечірній і нічний час доби важлива підсвічування панелі приладів, по якій здійснюється перевірка швидкості, рівня палива.

  • Верхнє світло в салоні забезпечує видимість предметів, допомагає відшукати потрібну річ всередині машини.

  • Підсвічування в багажнику дає можливість не безцільно ритися, відшукуючи предмети на дотик, а відразу відшукати потрібну річ.

  • Електрична лампочка в бардачку дозволить побачити наявність невеликих документів, записної книжки і інших дрібниць, які зручно зберігати в невеликому відсіку.

Оптичний прилад в задній частині салону зручна для вечірньої зупинки, читання, перекусу, переодягання малюка в нічний час.

Типи ламп

Галогенові лампи з інертним газом не затуманюються, так як вольфрамові частинки знову осідають на спіраль. У транспорті з одинарної передньою оптикою часто застосовують продукцію з двома нитками розжарення (для активації ближнього і дальнього світла). У виробах привертає невисока вартість.

Ксенонове світло відрізняється потужністю і широким спектром відтінків. За рахунок плазмового розряду виходять в 2 рази яскравіше галогенових, що зручно в лампах віддаленого світла. У них немає ниток розжарювання, псуються від частої вібрації на вибоїстих дорогах. Рекомендується встановлювати з коректором, здатним змінити кут освітлення, щоб виключити тимчасове осліплення водіїв машин, що рухаються назустріч. Вимагають одночасної заміни всіх подібних ламп: середній робочий ресурс становить 200 годин.

Світлодіодні пристрої радують своєю довговічністю, рівністю світла, надійністю в експлуатації. Вони не нагріваються при включеному режимі, займають лідируюче місце при колірному тюнінгу. Міцні LED-діоди використовуються як зовні авто, так і в салоні.

Встановлення будь-яких джерел світла для легкових машин

Здавалося б, що складного в тому, щоб замінити лампи в фарах або в іншому місці? Скрізь є свої нюанси. Оптичні пристрої бувають подвійними (окремо на близьке і далеке освітлення), або одинарними (встановлена ​​білинзи або оптична конструкція функціонує в подвійному режимі). Існує оптика, здатна виконувати відразу 2 функції: служити стопом і включатися в якості габаритних вогнів.

СТО «Масленка» оперативно і кваліфіковано виконає заміну будь-яких ламп освітлення для легкових автомобілів. Ми вірно встановимо обране замовником джерело формування штучного світла, перевіримо показники його роботи.

Рекомендовано робити разом з цією послугою:
*Проверка АКБ, комп’ютерна діагностика.