Гальмівна система

Ціна на послуги

Заміна гальмівних колодок передніхвід 400 грн
Заміна гальмівних колодок задніхвід 450 грн
Заміна гальмівних колодок барабаннихвід 500 грн
Заміна гальмівної рідинивід 300 грн
Заміна гальмівного шлангавід 300 грн
Заміна дисків і колодоквід 600 грн
Регулювання ручного гальмавід 100 грн
Заміна колодок ручного гальмавід 400 грн
Заміна копмлектуючих гальмівного супортавід 400 грн
Ревізія гальмівного супортавід 200 грн

Рекомендовано робити разом з цією послугою:
діагностика підвіски авто, профілактика супортів.

Заміна колодок

Гальмівна система — одна з основних частин автомобіля. Гальма забезпечують безпечне управління, коректне гальмування, утримання авто на місці та плавне зниження швидкості. Завжди повинні бути справними та регулярно піддаватися професійної діагностики — це перше правило безпеки на дорозі. Комплексна діагностика, ремонт і заміна елементів гальмівної системи надається автосервісом «Масленка» в Києві. Тут з вашим авто будуть працювати висококваліфіковані майстри, що гарантують точність і якість послуг, що надаються.

Призначення гальмівної системи

Головне завдання гальмівної системи — регулювати швидкість і зупинку авто, а також стабілізувати становище транспортного засобу на місці. Кожен автомобіль оснащений двома гальмами — робітникам і стоянковим. Сама система гальмування складається з наступних елементів:

 • Гальмівний механізм — включає нерухомий і обертовий елементи, при зіткненні яких сповільнюється або припиняється обертання.
 • Гальмівний привід — здійснює управління гальмівними механізмами. Легкові авто оснащені гідравлічним приводом. Від педалі гальма зусилля передається до колеса, проходячи через гальмівну рідину, яка закачана в гідравлічні трубки. Гальмівна система має бути справна для максимальної безпеки водія і пасажирів на дорозі. Своєчасне ТО і ремонт допоможе підтримувати справність гальмівної системи.

Ремонт гальмівної системи

гальмівна система

Обслуговування гальм — складний багатоетапний комплекс робіт, що включає техобслуговування, діагностику, заміну зношених елементів гальмівної системи, ремонт пошкоджених елементів і прокачування системи. Ремонт передніх гальм відрізняється від ремонту задніх зважаючи на їх різної конструкції та пристрої.

Ознаки несправності гальмівної системи

 • збільшення відрізка гальмування автомобіля;
 • при різкому гальмуванні спостерігається відхід автомобіля в сторону, різкий шум або биття;
 • збільшення витрати палива;
 • автомобіль різко або, навпаки, слабо реагує на натиснення педалі гальма;
 • при зупинці чується вереск і свист;
 • підвищене зношування деталей супорта, який відповідає за взаємодію обертових і нерухомих деталей гальмівного механізму;
 • поява металевого пилу на покришках — сигнал того, що зносилася фрикційна накладка, внаслідок чого колодки натираються про диски.

Етапи ремонту гальмівної системи

 • Професійний огляд авто в оглядовій ямі або на спеціальному підіймачі;
 • демонтаж гальм і коліс (потрібно не у всіх випадках);
 • виявлення несправних зношених деталей і заміна їх новими;
 • прокачування системи (витіснення повітря) і регулювання.

Чому ремонт гальм варто довірити СТО «Масленка»?

У розпорядженні автосервісу «Масленка» в Києві є все необхідне обладнання, умови та кадри для якісного професійного ремонту гальмівних систем автомобілів різних марок і моделей. Висококваліфіковані майстри СТО швидко підбирають будь-які необхідні для ремонту деталі, а також надають кожному клієнтові гарантії на всі послуги, що надаються.

Діагностика та ремонт гальм в СТО «Масленка» здійснюється в максимально швидкі терміни за найдоступнішими та вигідними цінами в Києві. Фахівці автомайстерні точно знають свою справу. Їх професійні навички підкріплюються сучасним ремонтним і діагностичним устаткуванням, що гарантує високу точність проведення робіт. Гальмівна система буде у порядку.Приїжджайте на автосервіс «Масленка» — ми допоможемо швидко і якісно розв’язати будь-яку проблему з вашим авто.