Заміна паливного фільтра

паливний фільтрПаливний фільтр – незамінний елемент паливної системи. Який здійснює додаткове очищення легко паливної суміші від дрібнодисперсних опадів, важких металів та іншого сміття. Запобігає засміченню елементів двигуна, продовжуючи їх експлуатаційний термін.

Паливні фільтри бувають заглибні і підвісні залежно від місця розташування. Підвісний фільтр ставлять прямо на паливну магістраль, а інші – безпосередньо в бак з паливом (також він може бути об’єднаний з насосом). Щоб фільтр виконував свою роботу та надійно захищав елементи двигуна, необхідно здійснювати його своєчасну заміну.

Коли необхідна заміна паливного фільтра?

Фахівці рекомендують здійснювати регулярну заміну фільтру на плановому техогляді транспортного засобу. Найкраще не чекати виникнення несправностей. Однак якщо ви помітили наступні ознаки – швидше зверніться на СТО для заміни фільтра:

  • зниження потужності та нестабільна робота двигуна;

  • ривки авто в процесі руху;

  • збільшення витрати палива.

Оскільки дані симптоми можуть сигналізувати про інші проблеми. Найкраще звернутися на СТО «Масленка» в Києві для комплексної діагностики та точного визначення причини неполадок.

Як часто потрібна заміна паливного фільтра?

У сервісній книжці по експлуатації автомобіля знаходяться рекомендації виробників щодо періодичності заміни фільтра. В середньому власникам авто варто орієнтуватися на 15-20 км пробігу. Дізнатися рекомендації по заміні ви також зможете під час консультації з майстрами, які по вашій марці, моделі та серії авто підкажуть оптимальну періодичність.

Чому важливо вчасно міняти паливний фільтр?

Даний фільтр оберігає всю паливну систему від проникнення всередину частинок, які можуть бути присутніми в паливі. В процесі експлуатації фільтр поступово забруднюється і починає гірше справлятися зі своїм завданням. В результаті елементи системи засмічуються, спостерігається зниження потужності ДВС, нестабільна робота двигуна, який може стихнути в дорозі.

Забруднений фільтр сприяє швидкому зносу елементів паливної системи, а також часто є причиною зламання, що вимагають дорогого ремонту. Тому щоб уникнути подібних неприємностей, необхідно своєчасно міняти фільтр.

Де замінити паливний фільтр в Києві

Автосервіс «Масленка» в Києві допоможе вам швидко та якісно здійснити заміну паливного фільтра. На СТО працюють професійні досвідчені майстри, які продіагностуют стан паливної системи та проведуть заміну фільтру швидко і з гарантією.

Рекомендовано робити разом з цією послугою:
*діагностика ходової частини автомобіля.