Шиномонтaж

Шиномонтаж

Ціна на послуги

R-13/R-14 Легкові автомобілі 560 грн
R-15/R16 Легкові автомобілі 760 грн
R-17 Легкові автомобілі 800 грн
R-18 Легкові автомобілі 880 грн
R-15/R16 Джипи 720 грн
R-17 Джипи 920 грн
R-18 Джипи 920 грн
R-19 Джипи 1040 грн

Рекомендовано робити разом з цією послугою:

*3D розвал сходження, діагностика ходової частини автомобіля.

Вартість послуг на шиномонтаж в Києві

Завжди актуальною темою для будь-якого автомобіліста було питання про те, де краще всього користуватися послугами шиномонтажу. Київ рясніє місцями, де вам можуть надати уявну допомогу у виправленні дефектів покришок і коліс.

Одним з кращих представників шиномонтажу в Києві є СТО «Масленка», яка надає повний спектр послуг з приводу усунення дефектів колеса. Даний аспект містить в собі зняття колеса з автомобіля, їх монтаж і демонтаж, а також балансування коліс.

Для деяких аматорів, навіть процес зняття колеса з автомобіля може стати проблемою, оскільки через брак досвіду водій може навіть не зняти пластикові заклепки з болтів на диску. Упевнений, що в «Масленке» такого б не сталося, тому що там працюють виключно кваліфіковані майстри. Надані послуги шиномонтажу виконують виключно метри своєї справи.

Коли вам може це стати в нагоді?

Перший момент, коли вам буде потрібна допомога послуг шиномонтажу – це сезонне обслуговування вашого транспортного засобу. Обивателі називають це «перевзути машину». У тому випадку, якщо ви не можете дозволити собі придбати другий комплект титанових дисків, завжди є можливість встановити зимову або літню гуму, в залежності від пори року на наявний комплект.

Дуже важливим моментом при перевзування є такий аспект шиномонтажу, як балансування. Неправильний розподіл балансу між колесами може привести до проблем з маневровістю та некомфортною їздою. Це все, безсумнівно, призведе до утворення аварійних ситуацій на дорозі, а можливо і дорожньо-транспортних пригод. У цьому нам допомагає спеціальне обладнання і досвідчена рука працівників. Виконавши балансування треба не забути відкоригувати розвал-сходження і можливо зробити діагностику ходової частини автомобіля.

Чому  шиномонтаж  краще зробити в СТО «Масленка»

При необхідності заміни гуми багато автовласників орієнтуються в першу чергу на ціни на шиномонтаж і на розташування майстерні. Ніхто не хоче витрачати свій час, можливість зробити все по дорозі додому в найближчому гаражі – приваблива ідея. Але погане виконання шиномонтажних послуг призводить до ряду неприємних наслідків:

  • Навіть мінімальний дисбаланс коліс через неправильне балансування створює додаткові навантаження на стійки амортизаторів, опорні та ступичні підшипники, гранати та наконечники рульових тяг. Це, у свою чергу, значно скорочує ресурс деталей. Нескладно порахувати, у скільки обійдеться додаткове обслуговування підвіски;
  • Використання застарілого обладнання при бортуванні гуми може викликати пошкодження колеса. Причому виявити отриманий дефект відразу не вийде. Але будь-який збільшенні навантаження на колесо здатне привести до розриву покришки;
  • Непрофесійний демонтаж «прикипілого» до маточини диска нерідко виливається в непомітні пошкодження елементів підвіски;
  • Неправильно заданий тиск в колесі (через несправний манометр або компресор, а може просто через недбалість) гарантує прискорення зносу протектора на шині. В результаті знизяться зчіпні характеристики колеса і курсова стійкість авто.

Вочевидь, що некомпетентність персоналу і відсутність якісного сучасного обладнання для шиномонтажу не тільки ведуть до зайвих фінансових витрат, але і створюють загрозу для життя під час руху. На наш шиномонтаж ціни не відрізняються від цін маленьких «вуличних» побутівок, але співробітники знають всі перераховані нюанси та підходять до процедури шиномонтажу як до повноцінного технічного обслуговування.

Часові межі

Всі роботи, що проводяться з колесами вашого автомобіля в рамках шиномонтажних робіт, не займуть у вас сорока хвилин часу. Ми дорожимо тими дорогоцінними хвилинами, які ви можете провести в колі родини або друзів, а не на станції технічного обслуговування.

Цінова політика

Вартість шиномонтажу в Києві варіюється в залежності від дислокації автосервісу. Однак, наша цінова політика не змінюється і не залежить від географічного положення обраної вами нашої СТО. Робота обійдеться вам всього від двох сотень гривень.

Це дуже важливо?

Без коліс ваш автомобіль не те що не поїде далеко, він взагалі не зрушить з міста.Коли ви вчасно не звернете увагу на дефекти гуми або дисків, можуть постраждати люди, небезпека для яких створить ваш автомобіль. Не будьте байдужими та віддавайте звіт своїм діям. Робить шиномонтаж в Києві на СТО Масленка.