Заміна охолоджуючої рідини

рефрактометрОхолоджуючи рідини – це особливі речовини, необхідні для охолодження ДВС транспортного засобу. На відміну від води, в охолоджуючий рідині (тосол або антифриз) в основі міститься речовина під назвою етиленгліколь. Відрізняється своїми антикорозійними (не утворює іржу) і температурними властивостями. Така рідина не замерзає при критично низьких температурах. Це дуже важливо, адже при замерзанні будь-яка рідина (не спеціальна) розширюється. Це може спричинити розрив патрубків в герметичній охолоджувальній системі, а також до ще більш серйозних пошкоджень.

Якщо вам необхідна заміна охолоджуючої рідини – звертайтеся в автосервіс «Масленка». Тут вам допоможуть швидко і якісно провести заміну антифризу або тосола за доступною ціною в Києві.

Як часто потрібно міняти охолоджуючу рідину?

Фахівці радять заміна охолоджуючої рідини здійснювати приблизно раз у 2-3 року або кожні 40-60 тис. Км пробігу. Якщо своєчасно не міняти рідину, її властивості будуть значно погіршуватися, що може спричинити за собою утворення корозії в охолоджувальній системі та ДВС. Саме через корозії в якості охолоджувача не використовується звичайна вода.  В ній містяться солі, сформованими незалежно від утворення корозії здатні відкладатися на стінках системи охолодження. Тим самим погіршуючи якість відводу тепла. Згодом це провокує засмічення радіатора системи охолодження.

Для заміни вкрай важливо вибрати відповідну правильну охолоджуючу рідину. При виборі варто керуватися особливими допусками, які є у всіх виробників автотранспортних. Тільки правильно підібрана рідина буде виконувати всі свої функції. Вибрати кращу для вашого автомобіля рідину допоможуть фахівці автосервісу «Масленка» після детальної діагностики авто.

Заміна антифризу

Антифриз – спеціальна рідина, що охолоджує для системи охолодження двигуна. Варто відзначити, що долив антифризу не рекомендується. Оскількі змішування відпрацьованої рідини зі свіжою не приносить ніякої користі двигуну. Коли новий антифриз змішується з відпрацьованим, відбувається його забруднення.А, отже, його властивості значно погіршуються.

Тому старий антифриз повністю зливається, а замість нього вливається новий. Дана процедура не дасть змішатися старому і новому антифризу. Внаслідок чого нова охолоджуюча рідина буде максимально ефективно виконувати всі свої функції.

Заміна тоcола

Заміна тосола здійснюється точно так же, як і заміна антифризу,.Адже, по суті, дані охолоджуючі рідини дуже схожі між собою. Серед найбільш потрібних марок тосола можна виділити:

  • ТОСОЛ – блакитного кольору;
  • ТОСОЛ – червоного кольору.

В даному випадку цифрою позначається гранична температура замерзання охолоджуючої рідини.

Чи можна змішувати антифриз і тосол?

Багато водіїв цікавляться, чи можна змішувати антифриз з тосолом. Фахівці автосервісу «Масленка» не рекомендують змішувати ці охолоджуючі рідини. Не дивлячись на те, що обидва варіанти в своїй основі містять етиленгліколь. Вони також мають абсолютно різними наборами присадок. Ніхто не зможе сказати точно, чи будуть сумісні присадки тосола та антифризу.

Охолоджуючі рідини можуть вступити в реакцію один з одним, наслідком якої стане випадання осаду, здатного забити соту радіатора. На автосервіс «Масленка» здійснюють повний слив охолоджуючої рідини та замінюють її одним з відповідних варіантів – тосолом або антифризом. Завдяки цьому не виникає будь-яких небажаних реакцій, і система охолодження двигуна продовжує справно функціонувати далі. Заміна охолоджуючої рідини -послуга яку ви з гарантіє зробити на СТО Масленка

Рекомендовано робити разом з цією послугою:
діагностика двигуна.