Заміна і ремонт генератора

Генератор – це один з основних елементів, що входить в електричну систему транспортного засобу. Генератором перетворюється механічна енергія. Яка утворюється при обертанні мотора, в електричну енергію. Таким чином, допомагає забезпечувати енергією всю електроніку автомобіля та заряджати акумулятор.

Будь-яка ламання вимагає невідкладного втручання фахівця. Відсутність електроенергії перешкоджає нормальному функціонуванню всієї електроніки автомобіля. Крім того, після того як акумулятор розрядиться, водій навіть не зможе завести своє авто. Серед найбільш частих несправностей можно виділити:

 • відсутність будь-якої вироблення струму в генераторі;
 • різкий шум в процесі роботи;
 • низький показник напруги електрики;
 • постійні перепади напруги та нестабільне функціонування.

Вам необхідна заміна і ремонт генератора в Києві? Звертаєтеся в автосервіс «Масленка». На СТО використовується сучасне обладнання та інструменти для якісного ремонту авто. Це дозволяє сервісу гарантувати кожному клієнту високу якість послуг. В автосервісі завжди в наявності всі необхідні компоненти для швидкого і якісного ремонту. Працівники автосервісу «Масленка» завжди готові порадувати своїх клієнтів висококласним сервісом, якісним обслуговуванням автомобілів. А також розумними цінами на весь комплекс послуг.

Особливості ремонту генераторів

Заміна і ремонт генератора проводиться в кілька основних етапів:

 1. Ретельна діагностика генератора за допомогою спеціального стенда. Генератор, що вийшов з ладу з тієї чи іншої причини, розбирається на окремі складові елементи.Всі ретельно очищаються від забруднень. Це дозволяє здійснювати найбільш ефективний ремонт;
 2. Діагностика складових деталей. Кожен окремий елемент генератора піддається тестуванню для виявлення пошкоджень;
 3. Узгодження ціни ремонту або заміни генератора. В результаті діагностики майстрами видається висновок, на основі якого формується ціна послуг з обслуговування генератора. Вартість послуг затверджується з власником автомобіля
 4. Здійснення ремонту пошкоджених елементів генератора. Майстрами усуваються всі виявлені дефекти, повністю непрацездатні деталі замінюються новими;
 5. Збірка вузла і тестування справності функціонування. За допомогою спеціального стенду генератор тестується на справність функціонування.

Поширені різновиди ремонту генераторів

 • Заміна ременя – при постійному навантаженні на ремінь генератора, він може з часом розтягуватися і тріскатися.
 • Реле – заміна зовнішнього або вбудованого реле супроводжується наступним виміром напруги в бортовій мережі;
 • Заміна щіток – щітка, що відповідає за перенаправлення струму. При пошкодженні провокує швидку розрядку
 • акумуляторної батареї; 
 • Заміна муфти – допомагає знижувати навантаження на ремінь генератора. Забезпечуючи йому таким чином більш тривалий експлуатаційний термін. Муфта не підлягає ремонту, тому на автосервісі здійснюють її повну заміну.

Переваги заміни та ремонту генератора в автосервісі «Масленка»

 1. Ремонтом і заміною генераторів займаються досвідчені висококваліфіковані майстри.
 2. Ми намагаємося зробити все можливе для відновлення генератора без необхідності заміни. Заміна проводиться тільки в самому крайньому випадку, коли вузол не підлягає ремонту.
 3. Майстрами автосервісу усуваються будь-які види несправності генератора в найкоротші терміни.
 4. На складі автосервісу є всі необхідні компоненти для ремонту і заміни окремих елементів генераторів.
 5. На всі послуги, що надаються автосервіс дає гарантію.
 6. Автосервіс «Масленка» порадує власників авто доступними цінами на послугу заміна і  ремонт генератора.

Рекомендовано робити разом з цією послугою:
Комп’ютерна діагностика