Ремонт двигуна

Двигун_блог

В процесі експлуатації двигуна часто виникають різні несправності. Регулярне обслуговування необхідно для безперебійної та безпечної роботи вашого транспортного засобу. Ігнорування перших дзвіночків, що вказують на проблему, може призвести до серйозних наслідків, та навіть до потреби дороговартісного капітального ремонту. У тому випадку, якщо ваш двигун погано заводиться або ви помітили інші ознаки поломки, слід відвідати професійну автомайстерню для діагностики проблеми, визначення причини та, при необхідності, проведення капітального ремонту двигуна.

Симптоми відмови двигуна автомобіля

Несправності двигуна можуть проявлятися характерними симптомами, які не можна недооцінювати. При появі будь-якої з наступних ознак необхідно терміново записатися на діагностування в СТО Масленка та передати автомобіль фахівцям:

 • висока втрата масла;
 • надмірний дим з вихлопної труби;
 • густий осад, що видно під кришкою горловини;
 • погано заводиться авто;
 • витік масла;
 • сліди масла на повітряному фільтрі;
 • зміни холостого ходу;
 • загоряється помилка двигуна на таблиці приборів;
 • з-під капоту чути характерний стук та ін.

Причини виходу з ладу і пошкодження двигуна можуть виникати, серед іншого, через через технологічні і конструктивні дефекти, вік автомобіля, його неправильне використання або природний знос деталей в результаті тривалого використання.

Сьогодні, на жаль, знайти майстра по ремонту двигунів дуже складно. Але ми знаємо як знайти вихід із ситуації! В СТО Масленка наші висококваліфіковані майстри проведуть ремонт двигунів автомобілів будь якої складності.

Капітальний ремонт двигуна в сервісі Масленка

Ремонт двигуна – складний процесс, що вимагає спеціальних знань. Діагностувати несправність двигуна непросто через велику кількість компонентів, які могли вийти з ладу в системі приводу. Тому ремонт слід довірити надійним фахівцям. Спеціалісти автомайстерні Масленка мають великий досвід ремонту, крім того, у них є швидкий доступ до оригінальних деталей та оригінального діагностичного устаткування, яким оснащені усі провідні європейські станції обслуговування. Грамотно проведений ремонт двигуна дозволить вам довгий час насолоджуватися безпечним водінням та не сумніватись у якості наданих послуг. До того ж наші ціни на капітальний ремонт двигунів у Києві надзвичайно доступні для усіх клієнтів. Ви можете переконатися в цьому особисто просто подзвонивши або завітавши до нашого СТО Масленка.

Що до послуг капітального ремонту двигуна, вони повинні проводитися фахівцями, які мають досвід в цьому виді обслуговування, адже справа вимагає точності та акуратності, і тут немає місця помилкам, адже від цього залежить правильна робота автомобіля. Щоб бути впевненими, що капітальний ремонт двигуна проведено надійно, варто скористатися послугами механіків майстерень Масленка.

Що входить в комплексну послугу з капітального ремонту двигуна?

 • розбирання двигуна і його комплектуючих;
 • ремонт колінчастого і розподільного валів при необхідності;
 • регенерація блоку двигуна;
 • регенерація головки;
 • встановлення нових втулок, поршнів і поршневих кілець, клапанів і напрямних;
 • встановлення нових прокладок (під головкою, під клапанною кришкою і т. ін.);
 • установка нового приводу ГРМ (ремінного або ланцюгового) разом з аксесуарами (шківи, ​​шестерні, повзуни, можливо натягувач) і з насосом охолоджуючої рідини;
 • заміна або ремонт водяної помпи;
 • заміна охолоджуючої рідини, моторного мастила, повітряних та масляних фільтрів

Варто відзначити, що якісний ремонт двигуна автомобіля – це складний процес, тому час, необхідний для його проведення залежить від кількості дій, які необхідно виконати для відновлення його повної ефективності, і наявності запасних частин для конкретної моделі. Якщо ремонт двигуна обмежиться другорядними роботами, час обслуговування скоротиться. У разі капітального ремонту необхідно врахувати, що ТЗ буде розміщено в сервісі Масленка не менше 5-7 днів. Зверніть увагу, що цей час може бути продовжено в залежності від наявності запасних частин.

Капітальний ремонт двигуна може знадобитися через надмірне зношування механічних компонентів, несвоєчасне техобслуговування транспортного засобу, після серйозних відмов системи приводу – обриву або злітання ланцюга ГРМ, заклинювання, через брак масла, провертання підшипників колінчастого вала, прогорання прокладки головки блоку циліндрів. В певній мірі вартість послуг, так само як і вартість регулювання зазорів клапанів ТЗ визначається індивідуально після проведення відповідної діагностики.

Необхідність капітального ремонту також часто виникає внаслідок неправильного встановлення та регулювання газової установки, відкладення нагару та ін.

Отож, якщо ви не розумієте чому мотор не заводиться – варто прийняти рішення й пройти діагностику на СТО Масленка. Ми відзначаємо, що автосервіс поєднує турботу про стандарти обслуговування клієнтів і високу якість послуг. На нашому сто без вихідніх працюють виключно кваліфіковані фахівці для яких задоволення потреб і безпека водіїв мають першорядне значення. Послуги спеціалізуються на базовому і розширеному ремонті, а також на капітальному ремонті двигунів. Майстерні оснащені передовим технологічним обладнанням, що дозволяє проводити вказані послуги відповідно до визначених стандартів.