Комп’ютерна діагностика

діагностика сканером

Комп’ютерна діагностика від 300 грн

Комп’ютерна діагностика – це ефективний метод глибокого сучасного аналізу електронних систем автотранспортного засобу. Він дозволяє виявити наявні неполадки та пошкодження. Комп’ютерна діагностика дає можливість отримати максимально точні дані щодо поточного стану окремих елементів, систем і вузлів автомобіля.

Перевірка проводиться шляхом підключення спеціального сканера до бортових системах через призначені для цього діагностичні роз’єми. Сканер, оснащений сучасним програмним забезпеченням, зчитує системні коди, які транслює автомобіль. Ці дані розшифровуються за допомогою особливого програмного забезпечення. Отримана інформація дозволяє фахівцям зробити детальний висновок про наявність наявних відхилень в роботі авто.

Автосервіс «Масленка» в Києві надає послуги комп’ютерної діагностики за дуже вигідною ціною. Регулярно проходячи таку перевірку справності автомобіля, ви зможете істотно заощадити на ремонті надалі. СТО «Масленка» допоможе уникнути серйозних пошкоджень, вчасно виявити та усунути неполадки.

Навіщо потрібна комп’ютерна діагностика?

Комп’ютерне діагностування дозволяє вчасно запобігти несправності в роботі складних механізмів або програмні порушення. В процесі діагностики здійснюється зчитування та обробка кодів помилок, які виявляються під час перевірки функціонування основних елементів, вузлів і систем.

Устаткування являє собою особливі сканери контролю, що підключаються до діагностичних роз’ємів автомобіля. Це діагностичні сканери, переносні зчитувачі, багатофункціональні стенди та ін. Комп’ютерне обладнання не тільки точно фіксує збої та порушення в функціонуванні систем транспортного засобу. Але і дозволяє прати та коригувати виявлені коди помилок.

Коли необхідно проходити комп’ютерну діагностику?

Виробниками автомобілів рекомендується проводити діагностику за допомогою комп’ютерного обладнання приблизно один раз рік. В тому випадку, коли авто повністю справно, а на бортовому комп’ютері відсутні сигнали про помилки. Фахівці автосервісу «Масленка» рекомендують пригнати автомобіль на діагностику в тих випадках, коли:

  • поведінка авто змінюється – з’являються сторонні шуми, стуки, нехарактерні поштовхи та ривки в процесі водіння;
  • ви помічаєте зміни в роботі двигуна – з’являються нехарактерні різкі шуми, ДВС працює нестабільно, постійно втрачає потужність, збільшується витрачання палива;
  • спостерігаються проблеми в роботі АКПП – виникають складності при перемиканні швидкостей, виявляється витік масла, з’являються нехарактерні поштовхи, ривки та буксування;
  • ви помічаєте, що ходова частина порушена – покришки нерівномірно стираються, автомобіль заносить в сторону, під час їзди чується гучний стукіт або скрип.

Що входить в комп’ютерну діагностику від СТО «Масленка»?

Своєчасна діагностика допоможе вчасно виявити проблеми в роботі вузлів і систем.

Із застосуванням сертифікованого обладнання, яке рекомендовано до використання провідними світовими виробниками автомобілів. Сучасні діагностичні системи допомагають вчасно виявити порушення і несправності. Що істотно знижує витрати на утримання і подальший ремонт транспортного засобу.

В ході комп’ютерної діагностики перевірці піддається:

Крім самої діагностики фахівцями автосервісу здійснюється візуальний огляд несправних систем. Після цього складається докладний висновок про поточний стан автомобіля з детальними рекомендаціями щодо ремонту присутніх пошкоджень.

Переваги автосервісу «Масленка» в Києві

  • Для діагностики ми використовуємо сучасне сертифіковане обладнання;
  • Фахівці сервісу мають необхідну кваліфікацію і досвід для проведення комп’ютерної діагностики;
  • СТО надає гарантію на всі послуги, що надаються;
  • Клієнтам надається висококласне обслуговування;
  • При виявленні неполадок ми можемо запропонувати оперативний ремонт або заміну пошкоджених елементів або вузлів завдяки власним складу оригінальних запчастин;
  • Вигідні ціни на діагностику допоможуть вам підтримувати свій автомобіль у відмінному стані та не турбуватися про його працездатності.