Заправка автокондиціонера

Ціна на послуги

Заправка кондиціонера 500 грн
Вартість фреону 120 грн за 100 грамів
Заміна флуоресцентної оливи від 100 грн
Антибактеріальна чистка кондиціонера від 150 грн
Хімія для чищення від 260 грн

Система кондиціювання повітря в автомобілі необхідна для створення комфортного для водія і пасажирів мікроклімату всередині салону. Робота кондиціонера авто повинна бути повністю справним. В іншому випадку ви будете відчувати дискомфорт в процесі водіння. Несправна система кондиціонування може викликати проблеми зі здоров’ям. Особливо в алергіків, оскільки під час роботи охолоджувача в повітря потрапляє пил, бруд і навіть грибок, який є збудником багатьох хвороб.

Підтримувати працездатність системи кондиціонування допоможуть фахівці автосервісу «Масленка». СТО пропонує краще обслуговування і ціни в Києві. Тут вам допоможуть якісно і швидко очистити кондиціонер авто від бруду і заправити його. Щоб ви могли вільно користуватися охолодженням салону автомобіля в будь-який час.

Коли необхідна чистка системи кондиціонування?

Герметичность системи кондиціонування в процесі користування автомобілем може порушуватися, що провокує проникнення всередину вологи та повітря. Це в свою чергу негативно позначається на роботі кондиціонера та призводить до скорочення його експлуатаційного терміну. При нерегулярної заправки системи кондиціонування зростає ймовірність виникнення зламання, внаслідок чого кондиціонер не зможе охолоджувати повітря, а витрата палива збільшується.

Якщо ви відчуваєте, що з кондиціонера під час роботи доноситься неприємний запах – швидше поспішіть звернутися в автосервіс. Самостійна чистка кондиціонера може бути дуже небезпечною. Ви можете легко пошкодити тендітних деталей системи та погіршити її працездатність. Краще довірте чистку і заправку кондиціонера фахівцям автосервісу «Масленка».

Планову перевірку системи кондиціонування ми рекомендуємо проводити один раз на рік. Найкраще цю процедуру проводити навесні, бо в восени та взимку кондиціонер практично не використовується, а такий тривалий простій може негативно позначитися на його справності. Так ви будете переконані що в спекотний літній період кондиціонер авто буде працювати справно.

Заправка кондиціонера проводиться кожні 50-60 тис. Км пробігу або ж раз у 2-2,5 року. Заправка кондиціонерів авто здійснюється холодоагентом без вмісту в складі хлору. Заправка автокондиціонера здійснюється за допомогою спеціального обладнання, тому самостійно ви не зможете її здійснити.

Автосервіс «Масленка» надає наступні послуги, пов’язані з системою кондиціонування:

  • Заправка кондиціонера холодоагентом;
  • Чищення і дезінфекція кондиціонера – видалення пилу, бруду, цвілі та інших забруднень. Чистка та заправка автокондиціонера здійснюється за допомогою спеціальних антибактеріальних засобів і парогенераторів, які відмінно справляються з усуненням бруду і грибка.

СТО «Масленка» в Києві надає якісна заправка авто кондиціонера висококваліфікованими майстрами будь-якої марки та моделі. Тут вас чекає кращий сервіс, індивідуальний підхід до вирішення кожної проблеми, а також найдоступніші та вигідні ціни в Києві. Поспішайте скористатися нашими послугами, як це вже встигли зробити сотні задоволених клієнтів нашого автосервісу.

Рекомендовано робити разом з цією послугою: заміна салонного фільтра.