Maslenka Оболонь

Полярная 2 укр

Що найголовніше при виборі автосервісу? Загальне враження, звичайно. Тобто – весь комплекс взаємодії між сервісом і клієнтом. Включає в себе все: якість, вартість і спектр послуг, ввічливість і професіоналізм майстрів. Всі ці фактори – під пильною увагою керівництва СТО “Maslenka”. Ми прагнемо зробити все, щоб у вас залишилося позитивну думку після звернення до нас.

ПОСЛУГИ АВТОСЕРВІСУ «Maslenka» на Оболоні.

Ми надаємо повний спектр послуг з технічного обслуговування і термінового ремонту автомобілів будь-якої марки:

  • діагностика стану машини в цілому і окремих його систем;
  • ремонт основних систем автомобіля;
  • планове і позапланове техобслуговування;

Автосервіс «Maslenka» є сертифікованим сервісом торгових марок Castrol і KYB, що дозволяє нам надати для вас тільки якісні автозапчастини та моторні масла. У нас є перевірені постачальники автозапчастин, що дозволять нам знайти необхідну деталь в найкоротші терміни. Вам не потрібно буде довго чекати, коли необхідне вам привезуть.
Наш сервіс Maslenka Оболонь обладнаний чотирма підйомниками і стендом розвалу сходження, а також новітнім сучасним обладнанням. Автоматизація багатьох процесів і наявність великої площі ремонтної бази дозволяє нам приймати до двадцяти автомобілів в день.

Чому саме ми?
5 основних причин, чому вам вигідна співпраця саме з нашим автосервісом:
  1. Ремонтуємо тільки те, що потрібно. Ми не запропонуємо непотрібні вам послуги.
  2. Прозора і чесна цінова політика.
  3. Гарантія на всі матеріали, запчастини і роботи до одного року.
  4. Графік роботи – 7 днів на тиждень.
  5. Зручне місце розташування – це найближчий автосервіс до метро «Оболонь».

Окремо відзначимо, що якщо ви живете в іншому районі Києва, ми можемо допомогти вам підібрати автосервіс поруч з вашим будинком. У нас також є СТО в Подільському районі, на метро Контрактова, і на Лівому березі, на Позняках. Вони в точності відповідають всім стандартам і вимогам нашого автосервісу «Маслянка» в Оболонському районі.
Ви переконаєтеся, що вартість послуг дійсно демократична і співвідношення «ціна-якість» в нашому випадку дотримано. Якщо наші майстри рекомендують вам провести певний ремонт або замінити масло, або гальмівні колодки – значить, це дійсно пора зробити. Зайвого вам не порадять.
Також всі бокси оснащені системою відеоспостереження, а вам нададуть при бажанні доступ в ремонтну зону, щоб ви могли подивитися, як проходять роботи над вашим автомобілем.
Ми завжди дотримуємося термінів і виконуємо ремонтні роботи до того моменту, як пообіцяли.

МИ ЗНАХОДИМОСЬ ЗА АДРЕСОЮ: М. КИЇВ, ВУЛ. ПОЛЯРНА, 19Б.
ЗАВЖДИ РАДІ ВАМ!