Maslenka Позняки

Позняки

СТО «Maslenka» – це автосервіс, який рекомендують друзям. Радять як автосервіс на Лівому березі, якому можна довіряти. І ми отримуємо величезне задоволення, коли до нас приїжджають від наших постійних клієнтів. Адже Maslenka Позняки це результат нашої щоденної роботи.

Як працює автосервіс «Maslenka» на Позняках?

Масленка Поздняки

Без вихідних і ви вільно можете приїхати як в будній день, так і в суботу або неділю.
«Maslenka» – це сучасний автосервіс. У нас 4 підйомника, стенд розвалу сходження і наявність всього необхідного обладнання, що дозволяє нам приймати до 25 автомобілів в день. Тому ми можемо надати вам термінове обслуговування «день в день», хоча бажано заздалегідь записатися.
Maslenka Позняки – авторизований сервіс Castrol і KYB. Тому у нас якісні моторні масла і автозапчастини, які прослужать вам набагато довше.

СТО НАДАЄ СПЕКТР послуг з техобслуговування та ремонту АВТОМОБІЛІВ:
  • діагностика стану авто (комплексна, комп’ютерна, ходової частини);
  • технічне обслуговування (шиномонтаж, заміна масла, акумулятора, комплектуючих гальмівної системи, розвал сходження, заправка автокондиціонера і багато іншого);
  • рульової рейки, ходової частини.

У нас є місце для парковки. Крім того, є Wi-Fi – можете дивитися серіал або сидіти в соціальних мережах, поки наші майстри будуть чаклувати над вашим автомобілем.
Відносини будуються на довірі. Є відеоспостереження в боксах. Також надаємо вільний доступ в ремонтну зону.Ви можете побачити, що роблять з вашою машиною і встановили саме ті запчастини, які ви придбали.
Якщо ви живете на Позняках або Осокорках, це ще і найближчий автосервіс. Так що вам буде максимально зручно до нас дістатися.

ПРОФЕСІОНАЛІЗМ І МАЙСТЕРНІСТЬ

Ми ретельно відбираємо персонал, у нас працюють тільки досвідчені майстри. Для них немає нічого неможливого: навіть якщо у вас виникла вкрай складна проблема, наші фахівці знайдуть рішення.
У сучасному світі дуже важливо дотримуватися дедлайнів. Зрив термінів в одному питанні призводить до необхідності перекроювати всі плани. Тому ми чітко дотримуємося всіх термін і виконуємо роботи точно до того моменту, коли пообіцяли.

НАШІ ПЕРЕВАГИ:
  • Тільки необхідні і потрібні для вашого авто роботи. Ми не станемо вам пропонувати непотрібні дорогі послуги;
  • Лояльна і чесна цінова політика. Наші ціни демократичні.
  • Працюємо без вихідних, 7 днів на тиждень;
  • Гарантія до року на всі послуги і запчастини;
  • Зручне місце розташування – автосервіс поруч з вашим будинком.
Головне – щоб клієнт був задоволений


У нас є всього один принцип в роботі – щоб кожен, хто до нас звернувся, залишився задоволений. І ми докладемо всіх зусиль, щоб у вас залишилися тільки найпозитивніші емоції після звернення в наше СТО на Лівому березі.

МИ ЗНАХОДИМОСЬ ЗА АДРЕСОЮ: М. КИЇВ, ДНІПРОВСЬКА НАБЕРЕЖНА, 17. ЗАВЖДИ РАДІ ВАМ!