Maslenka Поділ

ЧОМУ ТАК ВАЖЛИВО ШУКАТИ СВІЙ АВТОСЕРВИС?
Подол укр веб

Тому що хочеться, щоб з вашою машиною зверталися так само дбайливо, як це робите ви. Грамотний механік зробив роботу з першого разу. І не довелося звертатися з тією ж причиною в інше місце вже через місяць. Була доступна цінова політика. А головне, щоб автомайстерня була поруч з вашим будинком або офісом. Все це про СТО Maslenka Поділ.

5 ПРИЧИН ЗВЕРНУТИСЯ САМЕ ДО НАС:

1) Ми завжди рекомендуємо тільки те, що дійсно вам необхідно. Не будемо нав’язувати вам зайві послуги просто, щоб збільшити загальний чек.
2) Прозоре ціноутворення. Ми погоджуємо вартість послуг і запасних частин на кожному етапі обслуговування.
3) Гарантія якості матеріалів і виконаної роботи 1 рік.
4) Ми працюємо 7 днів на тиждень. Вам не потрібно відпрошуватися з роботи, щоб відремонтувати машину. Можете спокійно приїхати в вихідний.
5) Зручне місце розташування метро Контрактова.

ЩО МИ МОЖЕМО ЗРОБИТИ ДЛЯ ВАС?

СТО в Подільському районі «Маслянка» надає великий спектр послуг:

  • діагностика авто або окремих його систем з використанням новітнього комп’ютерного обладнання;
  • планове і позапланове технічне обслуговування, заміна масла, запчастин, шиномонтаж;
  • ремонт систем автомобіля.
  • Крім того, ми є авторизованим сервісом Castrol і KYB. Тому у нас ви можете придбати або замінити моторне масло. Ми забезпечимо вас дійсно якісним продуктом, який буде служити вам набагато довше. Швидка доставка дозволяє нам привезти для вас оригінальні запчастини або їх аналоги в найкоротші терміни.

Автосервіс «Maslenka» оснащений чотирма підйомниками, стендом розвалу сходження і всім необхідним обладнанням, яке необхідне для швидкого, якісного та повного ремонту автомобілів. Чіткість у роботі, без витрачання часу на балачки і «перекури», дозволяє нам приймати до 20 авто в день. Ми ніколи не скажемо вам приїжджайте через тиждень.
Також ми строго дотримуємося всіх дедлайнів. Якщо ми обіцяємо, що робота буде закінчена через 3 години – через 3 години ви сміливо можете приїжджати і забирати ваше авто. І в той же час ми не станемо давати вам нездійсненних обіцянок. Тому завжди називаємо реальні терміни ремонтних, діагностичних або обслуговуючих робіт.
У СТО є власна безпечна парковка, швидкий Wi-fi, система відеоспостереження в боксах, вільний доступ для клієнтів в ремонтну зону.

НАШІ ПРИНЦИПИ

Наш основний принцип клієнтоорієнтованість. Тому ми прагнемо робити все, щоб ви залишилися задоволені роботою і якістю сервісу.
Другий принцип чесність. У всіх питаннях фінансових і робочих. Для нас дуже важливо, щоб ви нам довіряли.
Ми ставимо високі вимоги до нашого персоналу. Тому всі наші співробітники справжні майстри своєї справи, які впораються з найскладнішим завданням! Вас не будуть мучити зайвими розмовами. Але якщо вам потрібна допомога, наші фахівці нададуть детальну інформацію по будь-якому питанню.

Ми знаходимося за адресою: м.Київ, вул. Глибочицька 101.
Завжди раді Вам!