Співпраця з СТО «Масленка» – це ПРОСТО!

У ЧОМУ ОСОБЛИВІСТЬ ОБСЛУГОВУВАННЯ КОРПОРАТИВНОГО автопарк?
Співпраця з СТО «Масленка»

Автопарк завжди вимагає обслуговування, причому постійного і часто не тільки регулярного, але і непередбачуваного. Що робити, коли гарантія закінчилася, а переплачувати ви не готові? Звернутися в СТО, який готовий надати демократичні ціни, при цьому надаючи сервіс найвищої якості. І це – автосервіс «Масленка». Співпраця з СТО «Масленка» – це ПРОСТО!

У чому особливість обслуговування корпоративного автопарку?

Говорячи про корпоративний автопарк, ми маємо на увазі в першу чергу велика кількість службових машин, кожна з яких вимагає уваги, обслуговування, ремонту – а значить, і витрат. Крім того, неприємно, але факт – до службової машини водій відноситься з меншим трепетом, ніж до своєї особистої, а значить, і ремонт потрібно частіше.
Обслуговування автомобіля також вимагає часу, що негативно позначається на виконанні основних завдань Вашої компанії.
Як правило, корпоративний автопарк складається з автомобілів різних брендів. Тому вам важливо знайти автосервіс, який займається автомобілями різних марок, тобто надає послуги в категорії «мультибренд».

Що ви отримаєте, звернувшись до нас?

Для корпоративних клієнтів ми надаємо повний комплекс послуг з обслуговування і ремонту машин корпоративного парку. Зокрема:

 • регулярне техобслуговування. Включає ТО за регламентом, чергову заміну фільтрів, свічок, колодок, масла. Ми – сертифікований сервіс, тому зберігаємо Ваше право на гарантований ремонт у офіційних дилерів, проте наші ціни нижче до 30%;
 • ремонт гальмівної системи, ходової, підвіски. Наші фахівці якісно проводять заміну амортизаторів, важелів, протачивают гальмівні диски;
 • ремонт двигуна. Попередньо ми діагностуємо наявність проблем за допомогою новітнього комп’ютерного обладнання, проведуть заміну ланцюгів ГРМ, здійснять промивку форсунок і інжектора,
 • ремонт всіх інших систем, окремих елементів, агрегатів;
 • установка надійної охоронної системи будь-якого типу.
 • надання супутніх послуг. Це сезонний шиномонтаж, сход-розвал.

Наші переваги

 • висока якість роботи;
 • фіксовані ціни;
 • можливість економити до 40% коштів, запланованих на обслуговування корпоративного автопарку;
 • 1 рік гарантії на якість наших послуг;
 • нестандартний підхід до вирішення найскладніших питань. Для нас немає проблеми або поломки, яку неможливо усунути. Може бути нерозуміння алгоритму дій, але ми обов’язково його розробимо і поставимо Ваше авто на колеса.
Зупинимося на деяких перевагах більш докладно.

Чесний і прозорий розрахунок
У нас виключена ситуація, коли майстер може запросити велику суму, побачивши дорогий автомобіль і платоспроможність клієнта. Чесний, прозорий розрахунок – основа довірчих відносин, які ми прагнемо вибудувати з клієнтом.
Для постійних і корпоративних клієнтів є спеціальні знижки. І чим більше автопарк, тим істотніше відчувається економія.
Крім того, наші ціни нижчі, ніж у офіційних дилерів, що також позитивно позначається на загальній вартості обслуговування автопарку.

Сервіс – основа бізнесу в сфері послуг
Професіоналізм, вміння працювати швидко, знаходити рішення будь-яких, навіть нестандартних проблем, ввічливість, охайний зовнішній вигляд, бажання працювати на результат – обов’язкові вимоги для наших співробітників.
Дуже важливим в цьому аспекті є час ремонту. Коли Ваше авто не на ходу, страждає основна діяльність Вашої компанії або виникають зайві проблеми. Тому ми завжди проводимо «диво» з Вашою машиною максимально швидко і повертаємо її через короткий час – уже в ідеальному технічному стані. Нам вдається досягти максимально швидкого виконання робіт за рахунок інших чинників – більшої кількості співробітників з великим досвідом роботи, наявності власного складу запчастин, спеціального обладнання, яке дозволяє автоматизувати, полегшити і прискорити процес роботи. А головне – ми працюємо у вихідні.

Як оцінити якість послуги?

Автосервіс поруч з вами
Іноді в пошуках гарного сервісу доводиться проїжджати десятки і сотні кілометрів. Але це зовсім не той випадок – у нас є автосервіси в різних районах Києва:

СТО на Оболоні вулиця Полярна 19 Б);

СТО на Позняках (на Дніпровській набережній 17);

СТО на Подолі (вулиця Глибочицька 101).

Вибирайте, який найближче до вашого офісу – і заїжджайте в гості в той час, коли вам зручно. Ми завжди вам раді!