Mini

Від початку до наших днів

Історія розвитку марки Mini Cooper була складною. За другий рік після випуску першого авто продажі збільшилися на 500%, а потім піднялися ще вдвічі. Не вважаючи на те, що були приголомшливі успіхи в змаганнях, автомобілем користувалися члени королівської родини Великобританії, дохід від продажу машин був невисоким. Багато разів змінювалися власники компанії, в 90-х роках була спроба з боку Rover Group підвищити купівельний рейтинг внаслідок впровадження нових конструктивних комбінацій, проте у 2000 році з конвеєра зійшов останній «купер» Mini 1275GT.

Потрапивши «під крильце» BMW, Rover Group припинив існування. Закрилися заводи, що випускали швидкого «малюка». Баварське керівництво вирішило провести рестайлінг, щоб перетворити «машину для бідних» в успішне дітище багатих і незалежних. Світ побачили MINI в модифікаціях One, Cooper і S. Машини перевершили популярність «жука»! Наступними моделями стали:

– Cabrio;
– MK2;
– Clubman;
– Convertible;
– Countryman;
– Coupé;
– Roadster;
– Hatch Hardtop

Сьогодні володіння MINI означає відмінний смак, бажання насолоджуватися життям, вміння лавірувати на автодорозі. Це належність до особливої групи людей, які цінують технічні досягнення у сфері водіння і не бажають купувати ті машини, що є у більшості автолюбителів. Машини мають укорочені кузовні звиси, велику колісну базу, занижений центр ваги, комфортне керування передачами та слухняне кермо.

Автомобілі лінійки MINI добре поводяться на рівній трасі та при поворотах, їм не потрібно довго шукати місце, де припаркуватися. Виробник виготовляє 4/5 обсягу замовлень в індивідуальному порядку, без надходження в торговельну мережу.

Що стосується «МІНІ Куперів», вони дуже рідко міняли свій зовнішній вигляд, вносячи невидимі перетворення зсередини. Що можна знайти в останніх розробках автомобілів?а) Інформаційно насичені бортові комп’ютери;
б) бічні дзеркала і передні сидіння, що підігріваються;
в) регулювання по висоті сидіння і керма;
г) ABS;
д) подушки безпеки (одна з яких знаходиться біля середини ніг водія);
е) повноцінне кондиціонування салону.

Але кожна, навіть супернасичена технічними девайсами машина часом потребує ремонту. Відвідуйте професіоналів – це гарантія якості ремонту і розумне заощадження коштів!

Послуги СТО MINI COOPER у Києві

Наші фахівці завжди прийдуть на допомогу, коли потрібна перевірка чи ремонт ходової, рульової, трансмісії та електроніки. На сертифікованих станціях ви отримаєте професійно виконане ТО, консультації та пояснення для новачків від досвідчених фахівців.
Мережа «Масленка» представлена в столиці 3-ма станціями техобслуговування: на Оболоні, Подолі, Позняках. Охоплюємо правобережну і лівобережну частини Києва. Працюємо без вихідних: кожен клієнт вибирає найзручніше місце для відвідування.

Переваги нашої СТО MINI COOPER у Києві

СТО «Масленка» завжди пропонує вигідні переваги для автомобілістів.

1.  Якісно і з великою відповідальністю виконуємо будь-які роботи по вашому авто. Діагностика покаже, що потрібно відремонтувати або замінити.
2.  Гарантія надається не тільки на деталі, але й на виконану роботу.
3.  У нас немає профанів, а є ПРОФЕСІОНАЛИ. Можете не турбуватися за свій автомобіль, адже хлопці щодня працюють з машинами цієї марки та періодично проходять технічне навчання, де знайомляться з новинками від виробника.
4.  Відвідувачі обслуговуються без черг і дискомфорту: кожен клієнт приїжджає згідно із затвердженим часом.
5.  «Не накручуємо» ціни та не подовжуємо час ремонту. Будь-яка машина повертається власнику в обумовлені терміни.

Завжди допоможемо нашим «стареньким» клієнтам і не відмовимо новим водіям, які зробили вибір на нашу користь!