Діагностика ходової

Діагностика_блог

Ходова частина автомобіля складається з кількох тісно пов’язаних між собою структурних елементів. Сюди входять рама, балки мостів, передні і задні підвіски, безпосередньо самі колеса. Ходова частина відповідає за переміщення транспортних засобів, а її належний стан забезпечує відповідний рівень комфорту. Механізми ходової частини зв’язують колеса автомобіля з кузовом, регулюють сили, що впливають на автівку під час руху, вібрації та тряску.

Якщо ви почули, що гримить задня підвіска машини, відчули зміни в ході управління чи помітили стук в передній підвісці й не знаєте що робити – саме час звернутись на професійне СТО. Так сталося, що сучасний стан українських доріг (й не тільки за містом, а й в самому Києві) погіршує не тільки настрій і комфорт водіння, а ще й негативно впливає на стан ходової частини.

Навіщо та як часто потрібне діагностування ходової частини

На даний момент автосервіс Масленка пропонує діагностику і ремонт ходової усіх рівнів складності. Наш професійний автомобільний діагност розпізнає технічний стан транспортного засобу без порушення основного функціонування з’єднань елементів, з використанням спеціального технічного і вимірювального обладнання та надсучасних методів діагностичних випробувань.

В процесі діагностування оцінюється технічний стан окремих систем і агрегатів автотранспортних засобів на основі порівняння актуальних параметрів зі значеннями, які встановлено виробником. Метою діагностичних робіт є визначення технічного стану транспортного засобу та кваліфікація його компонентів для подальшого налаштування, ремонту або навіть повної заміни ключових вузлів.

Кожен сервісний огляд ми починаємо з досить тривалого тест-драйву на розсуд фахівця сервісного центру, а потім проходимо його через випробувальну кімнату шасі, де ми відразу ж виявляємо часто невідомі несправності, такі як погана геометрія, низька ефективність амортизатора або погане функціонування гальм. Наступна процедура роботи виконується відповідно до інструкцій виробника автомобіля і часто доповнюється контрольними точками, пропущеними виробником.

Вас цікавить як часто потрібно перевіряти ходову частину на авто та скільки доведеться заплатити за обслуговування в столичному сервісі? Поспішаємо вас запевнити, що наші ціни повністю співвідносяться з якістю наданих послуг та є доступними для більшості клієнтів. Що до терміну проведення ТО – тут варто відштовхуватись, зокрема, від:

  • стану та умов експлуатації машини;
  • марки автівки;
  • віку ТЗ та інших індивідуальних чинників.

Зателефонувавши нашим менеджерам або зв’язавшись з представниками автомайстерні на сайті Масленка ви можете отримати точну відповідь на це запитання вже зараз.

Що до етапів проведення діагностичних робот стосовно ходової частини авто, сюди входить:

  • Професійний огляд амортизаторів, пружин, важелів, опорних чашок;
  • Перевірка кульових опор та рульових наконечників;
  • Перевірка стану вузлів ходової частини;
  • Перевірку ступічних підшипників;
  • Визначення рівня зносу гальмівних колодок, дисків, барабанів і шлангів;
  • Перевірка герметичності гальмівної системи і гідросистеми.

Пам’ятайте, що ходова частина автомобіля істотно впливає на його робочі характеристики, маневреність і стійкість, а її деталі піддаються найбільшим навантаженням через нерівності дорожнього покриття, корозію та ін. Тому визначення реального стану об’єкта може відбуватися тільки в результаті професійного огляду та різних діагностичних тестів. Чим складніше конструкція автомобіля, тим більш складний, трудоемний та довготривалий процес його обстеження, що полягає у виконанні певного набору перевірок і аналізу отриманих результатів.

Переваги СТО Масленка у Києві

Все ще шукаєте хороший автосервіс в Києві й не можете знайти найбільш підходящий варіант – ми до ваших послуг! Надійне устаткування, професійні співробітники, виключно якісні запчастини та найвищий контроль якості сервісу по місту дозволяє нам завжди бути на крок по переду.

Вимоги до умов випробувань автотранспортних засобів сприяли встановленню спеціального комплекту обладнання для наших випробувальних стендів. Розвиток методів вимірювання, і особливо більш широке використання електроніки, дозволило впровадити нове покоління діагностичних пристроїв у вигляді комп’ютеризованих діагностичних ліній. Такі стенди дозволяють в короткі терміни здійснювати комплексний контроль ходової частини автомобілів, істотно впливаючи на безпеку водіння, з найбільш економічним використанням стандартних модулів.

І зовсім не важливо чи вам потрібна лише базова діагностика, чи якісне ругулювання коліс на стенді – в нас ви знайдете те що шукали.