Volvo

VOLVO – це компанія, яка зробила питання безпеки людей пріоритетним. 57 років тому був придуманий ремінь безпеки.
Безліч отриманих на винаходи патентів охоплюють створення нейтралізатора вихлопів, кисневий датчик, подушки безпеки, які розташовуються на боках, вертикальні задні ліхтарі та багато іншого. Згідно з оцінками Страхового інституту безпеки дорожнього руху, автомобілі цієї марки були визнані найбезпечнішими на ринку.

Шведський виробник вважається самим непередбачуваним у світі. Намагаючись чітко позиціювати свої винаходи, він кожен раз «ловить нову хвилю». Люксові автомобілі випускаються паралельно зі спортивними варіантами, спрощені моделі для молоді спокійно сусідять з комфортними машинами, призначеними для всієї родини. Покупцеві завжди є, з чого обрати.

Хто стає власником і чому

Філософія компанії полягає в тому, що створюється не просто автомобіль для людей, а комфортний засіб пересування. Перед тим, як потрапити в масовий запуск, в машинах довго перевіряється кожна деталь і система, що пройшли стадію конструкторського схвалення. У власному випробувальному центрі співробітники компанії щодня створюють до 45-ти аварійних ситуацій, потенційно можливих на дорогах.

Автомобілі Вольво купляють ті, хто вже досяг певного фінансового статусу та не має бажання комусь щось доводити.  Ця машина призначена для отримання насолоди від відмінної роботи всіх систем, зручного переміщення на великі відстані та спокійного керування в нічний час.

За кермом Volvo люблять перебувати та чоловіки, і жінки. У транспортному засобі враховано все: надійність, краса, дизайн, зручність управління в будь-який кліматичний сезон.

Послуги СТО Volvo у Києві

Якщо експлуатацію супроводжують небажані фактори, автомобілі починають виходити з ладу. Українські дороги не сприяють гарній їзді, тому водії змушені звертатися за усуненням несправностей.
Краще все робити вчасно, щоб ремонт залишався фінансово необтяжливим. У разі дрібних поломок і необхідності поновити витратні матеріали вам проведуть діагностику та ТО.

Фахівці СТО «Масленка» орієнтуються на вимоги виробника, тому виконують перевірку і ремонт машини відповідно до заводських рекомендацій та реального стану транспортного засобу.

Ми спеціалізуємося на:
3d розвал сходження;
шиномонтажі;
– усуненню несправностей в моторі, стартері, генераторі;
ремонті ходової;
– заміні оливи та інших рідин;
– промиванні паливної системи;
– обслуговуванні кондиціонерів;
– налаштуванні кута падіння світла фар.

Клієнтам надається можливість прибути на будь-яку вподобану СТО. У нас рівноцінно функціонує в столиці 3 сервісні станції, що працюють щодня. Якщо вам зручніше правобережне обслуговування, звертайтеся на Оболонь (вул. Полярна, 19Б) або Поділ (вул. Глибочицька, 101). Тих, хто вважає за краще лівий берег Дніпра, направимо на Позняки (Дніпровська набережна, 17).
Щоб не створювати чергу з відвідувачів, ми ввели попередній запис на певні години. Прибувши у вказаний час, ви отримаєте повноцінну увагу відповідних фахівців.

Переваги нашої СТО Volvo в Києві

1. Якісна діагностика, заснована на використанні сучасного обладнання.
2. Ремонт, що виконується зі знанням роботи всіх механізмів, вузлів і систем.
3. Швидка доставка заводських деталей при їх тимчасовій відсутності або заміна неоригінальними (за згодою клієнта), що мають аналогічні параметри експлуатації.
4. Коректне ставлення до клієнтів, надання необхідних консультацій телефоном і в реальному режимі часу.
5. Вартість послуг без використання прихованих платежів. Ви можете поцікавитися розцінками у менеджера, а потім зіставити побачені цифри з написаними фахівцем.
6. Коли робляться незначні за часом ремонтно-діагностичні операції, клієнти відпочивають у кімнаті для відвідувачів.
7. Робота, виконана найкращим чином, викликає довіру замовника і бажання регулярно обслуговуватися на СТО «Масленка».