Volkswagen

VWWeb
Чи чули ви про платформу MQB Volkswagen, в якій запропоновано поперечне розташування двигуна?

 Це надало багато переваг, а саме:

Вдосконалення Ефект
1 Колеса пересунули на 40 см уперед Можливість по-іншому компонувати внутрішні резерви машини
2 Розгортання спіралі набору маси Зниження паливних витрат
3 Новітній двигун з системою Start Stop та посиленою рекуперацією Значно зменшився обсяг викиду СО2  
4 Автопілот Park Assist Самостійне паркування авто, наче в кінофільмі
5 Rear Assist Розпізнання та виведення на екран перешкод позаду авто, надання сигналу про можливість руху заднім ходом
6 Lane Assist Контроль за з’їздом з обраної смуги, який виникає внаслідок тривалого перебування в дорозі за кермом

Volkswagen сьогодні це автомобілі на будь-який смак і фінансову вартість, реальне втілення технологій майбутнього, незаперечна надійність і комфортне водіння авто.

Послуги СТО Volkswagen в Києві


СТО «Масленка» це автосервіс, який спеціалізується на частковій та повній діагностиці німецьких машин, з урахуванням зчитування і видалення кодів після нейтралізації проблемних місць транспортного засобу.

• Заміна мастил, рідин, фільтрів призводить до поліпшення ходових характеристик і зниження викидів вуглекислого газу в атмосферу.
• Покращення параметрів колісної бази, виражене в правильному розвалові сходженні, позитивно впливає на адгезивні властивості пари «шини-дорожнє покриття», зниження парусності авто, виконання поворотних дій.
• «Здохлий» акумулятор це стопор в русі, тому, що виникає необхідність в додатковому енергетичному поштовху, який надасть нова батарея. Якщо вам набридло кожен день знімати акумулятор і ставити на нічну підзарядку, ми підберемо новий аналог, відповідний марці машини.
• Страшне слово «ремонт» є наслідком невчасно проведеного ТО. Якщо без нього не відновити функціонал автомобіля, значить доведеться приєднатися технічним фахівцям СТО «Масленка». Мініатюрні зусилля потрібні для заміни свічок або ременя ГРМ, більш глобальне втручання буде доречно для заміни коробки зчеплення, генератора, гальмівної системи.


Переваги нашої СТО Фольксваген в Києві

1. Широкий спектр автопослуг для автомобілів різних марок Volkswagen
Ми обслуговуємо «німців», починаючи від збережених ретро-моделей і закінчуючи останніми новинками, що зійшли з конвеєра 1-2 роки тому.

2. Територіальна розгалуженість
Три СТО «Масленка» розташовані в різних районах столиці. Якщо вас цікавлять правобережні сервісні точки, ласкаво просимо на Оболонь (вул. Полярна, 19) і на Поділ (вул. Глибочицька, 101). Жителям і гостям лівого берега Дніпра буде зручніше відвідати СТО на Позняках (Дніпровська набережна, 17).

3. Укомплектовані бригади працівників
Ми маємо досить персоналу на кожній сервісній станції, щоб надавати послуги без вихідних з 9:00 до 20:00.

4. Велика потрібність в діагностах, слюсарям, механіках, мотористах
Понад 1 мільйона приватних авто та понад 3 мільйони службових формують високий попит на ремонтно-технічні роботи, тому ми замислюємося про розширення мережі СТО «Масленка», готуючи нові кваліфіковані кадри для відкриття додаткових місць обслуговування машин.

5. Гарантія на деталі та роботу
Віддаючи пріоритет сертифікованим запчастинам, ми дотримуємося гарантійних зобов’язань від виробника і надаємо власну гарантію на виконання робіт.

6. Швидкість ремонту і цінова доступність
У зв’язку з великою кількістю відвідувачів кожен автомобіль обслуговується за заздалегідь складеним графіком, про який повідомляється кожен клієнт. Ми не затримуємо машини, дотримуючись припустимої швидкості ремонту. Щоб водієві захотілося до нас звернутися в наступний раз, встановлені доступні ціни на послуги та деталі.