Toyota

У нас ви завжди зможете швидко Автомобілі марки Toyota заслужено користуються популярністю. Бо славляться по всьому світу довговічністю і безвідмовністю. Запорукою цього стали японські методи проектування, розробки та доведення до досконалості кожного вузла та агрегату. Однак навіть при всій своїй надійності, теж час від часу ламаються.

заслужено користуються популярністю. Бо славляться по всьому світу довговічністю і безвідмовністю. Запорукою цього стали японські методи проектування, розробки та доведення до досконалості кожного вузла та агрегату. Однак навіть при всій своїй надійності, теж час від часу ламаються.

СТО Maslenka готова в будь-який день тижня взяти ваш автомобіль до обслуговування. При цьому ми зробимо всі сервісні та відновлювальні процедури по досить низьким цінам. Що стосується якості роботи, то вона в багатьох випадках виявиться набагато вище, ніж в майстернях офіційних дилерів.

і недорого усунути проблеми, що виникли з машинами всіх модифікацій та років випуску. Ми однаково добре полагодимо вже не перший рік експлуатовані Avensis, Crown, Celica, Carina.  Но і тільки недавно куплену Corolla, Camry, RAV4.

Грамотно вирішимо всі без винятку проблеми

У нашому розпорядженні є обладнання, необхідне для проведення точної діагностики ушкоджень і подальшого їх усунення. Тому власники новеньких Yaris, C-HR, Land Cruiser 200 і Prado, Highlander, Hilux і Proace можуть розраховувати на те, що ми бездоганно здійснимо необхідні сервісні процедури, в тому числі:
· заміну свічок запалювання;
· заповнення витраченої кількості рідин до рівня норми;
· зміну моторного мастила і фільтра;
· перевірку кермовий системи;
· діагностику електричного обладнання;
· регулювання розвалу і сходження;
· оновлення повітряного фільтра;
· оцінку стану акумулятора;
· перевірку стану ходової частин.

У нас працюють тільки професійні автослюсарі

Досить часто доводиться чути про те, що після проходження ремонту в тій чи іншій майстерні машина знову зламалася в тому самому місці. Тому є сенс звертатися тільки до досвідчених майстрів, які пройшли професійну підготовку.

Саме такі фахівці працюють СТО Масленка. Вони у всіх дрібницях знають пристрій автомобілів Тойота. Це заощадять безцінний час клієнта і звичайно ж, його гроші. Саме продуманий підхід до призначення цін приваблює в наш автосервіс все нових клієнтів. Які в підсумку приїжджають навіть з інших районів Києва.

Ми продумали сервіс до дрібниць

У тому випадку, якщо клієнтові, який здав на короткочасне обслуговування машину, знадобиться доступ в Інтернет. Приємне чаювання можна буде поєднати з корисним переглядом відновлювальних процедур на спеціальному моніторі.