Suzuki

Компактні та практичні автомобілі марки Suzuki давно влаштувалися на вулицях міст. Вони заслужили репутацію невибагливих і надійних транспортних засобів. Бо здатних роками служити вірою і правдою при мінімальному догляді. З величезним задоволенням ними користуються жінки та чоловіки.

Необхідність в частому техобслуговуванні

Можна довго захоплюватися як технічною досконалістю новітніх моделей Vitara, SX4 і Jimny, так і приголомшливою життєздатністю знаменитих “старичків” Grand Vitara, Ignis, Liana, Swift, Wagon R +, XL7.
При цьому не можна забувати, що після певного пробігу і нові, і старі машини починають ламатися і мають потребу в регулярному технічному обслуговуванні. Тільки своєчасне проходження цих відновлювальних процедур дозволить працювати добре і безвідмовно.

Сервіс для всіх моделей

Наша СТО «Масленка» в Києві готова в будь-який день тижня прийняти вашу Suzuki на обслуговування і ремонт. Ми однаково добре упорядковуємо як автомобілі з величезним пробігом, так і тих, хто недавно виїхав з воріт автосалонів.

Комп’ютерне виявлення неполадок

У нас є професійне обладнання, що дозволяє робити ретельну комп’ютерну діагностику. Така діагностика робиться за допомогою особливого приладу. Завантажене в сканер програмне забезпечення здійснює зчитування системних кодів, що транслюються машиною.

Усунення будь-яких несправностей

Наша СТО «Масленка» грамотно та оперативно виявить дрібні й небезпечні дефекти, після чого повністю усуне їх відповідно до регламенту заводу-виготовлювача. Для цього ми скористаємося професійним автосервісним обладнанням, що дозволяє виробляти:
· заміну ременя ГРМ;
· заміну свічок запалювання, зчеплення та амортизаторів;
· ремонт будь-яких компонентів гальмівної системи.
· Ремонт електрообладнання

Якщо у вашій Судзукі виявляться проблеми з електричними агрегатами, то ми за лічені години здійснимо:
· заміну і ремонт генератора;
· заміну і ремонт стартера;
· заміну ламп освітлення.
Рульова система машин цієї марки з часом накопичує цілий ряд дефектів, що погіршують керованість. Виявивши будь-який з них, ми моментально відремонтуємо рейку.
· Повна діагностика ходової частини

Всі без виключення моделі рано чи пізно починають руйнуватися через погані дороги та континентального клімату. Особливо сильно при цьому страждає ходова частина. Запідозривши будь-які проблеми в її вузлах і агрегатах, приїжджайте в СТО «Масленка» в Києві. Ми зробимо ретельну діагностику:
· деталей підвіски;
· кермовий частини;
· підшипників;
· сайлент-блоків;
· пиляків ШРУСа;
· опорних чашок і пружин.

Найнебезпечніші дефекти

У деяких випадках машина вимагає невідкладного ремонту ходової частини, тому, що накопичені нею ушкодження становлять пряму загрозу безпеці водія і пасажирів. Симптомами появи серйозних проблем в ходової є:
· відхилення машини від прямої траєкторії руху. Це відбувається через неполадки в гальмівній системі, нерівномірно накачаних шин і з цілого переліку інших причин;
· розгойдування автомобіля на поворотах. Таке явище спостерігається при виникненні несправностей у втулках стабілізатора та амортизатори;
· вібрація на високій швидкості. Вона служить сигналом до негайної перевірки стану управління і кріплення коліс. Цілком можливо, що їм буде потрібно балансування;
· виникнення стукотів і шумів. Зазвичай це відбувається через зношування або поломки амортизаторів. Свій внесок також можуть внести дефекти стійок та рейки;
· скрип під час гальмування, що говорить про дефекти у втулках стабілізатора або амортизаторах.

Можливі відмови паливної системи

Не секрет, що на деяких віддалених від обласних центрів автозаправках продають бензин дуже низької якості. Як і всі високотехнологічні сучасні іномарки, машини Сузукі досить болісно реагують на надходження в їх паливну систему пального з небезпечними хімічними “сюрпризами”. Через них починаються проблеми зі свічками запалювання, уприскуванням, відведенням вихлопних газів.

Наслідки заправки поганим пальним

Запідозривши, що де-небудь в затишному маленькому містечку вашу машину заправили поганим бензином, відразу ж заїжджайте в СТО «Масленка», коли опинитеся в Києві. В іншому випадку проблеми будуть тільки накопичуватися, що виллється в:
· підвищення витрати палива;
· нестабільність пуску через відсутність спалаху;
· втрату стабільності руху на високих швидкостях;
· вихід з ладу вузлів системи запалювання.

Наші фахівці моментально виявлять всі дефекти в паливній системі. Потім вони усунуть їх так, що ви надовго забудете про всі проблеми з уприскуванням і запаленням.