Ssang Young

Все більше водіїв віддає перевагу повнопривідним автомобілям. Корейський автозавод Ssang Young спеціалізується на виробництві машин саме з повним приводом. Власники цієї марки знають, наскільки непросто доглядати за таким авто. Технічне обслуговування значно відрізняється від інших. Саме тому важливо вибрати правильний автосервіс для ремонту.


СТО “Масленка” вже практично 15 років спеціалізується на ремонті та обслуговуванні автомобілів моделей KYRON, ACTION, REXTON, KORANDO, MUSSO, RODIUS, STAVIC, ISTANA, CHAIRMAN. Наші автосервіси оснащені сучасним обладнанням. Завдяки якому ми можемо виробляти абсолютно всі роботи в одному місці — від діагностики до складних ремонтів.


Наші переваги:


· короткі терміни виконання робіт;
· професіоналізм;
· прийнятні ціни;
· власний склад автозапчастин.
Професійні автомеханіки швидко і якісно проведуть будь-які роботи на вашому авто, повернувши колишню міць і швидкість. Ми працюємо з машинами будь-якого року випуску.


Спектр робіт по автомобілях марки SsangYong:


· комплексна і комп’ютерна діагностика;
· діагностика ходової частини автомобіля;
· повне технічне обслуговування;
· заміна масла ДВС, АКПП, МКПП, диференціала;
· заміна фільтрів салону, паливного і повітряного фільтрів;
· чистка і заправка кондиціонера автомобіля;
· заміна антифризу, гальмівної рідини;
· заміна акумуляторів;
· чистка інжектора;
· шиномонтаж;
· розвал-сходження.


Ремонтні роботи:


· двигун;
· ходова частина;
· зчеплення;
· свічки запалювання;
· ремінь ГРМ;
· гальмівна система;
· рульова частина автомобіля;
· заміна амортизаторів, ламп освітлення, генератора і стартера.


Обслуговування автомобіля Ssang Yong на СТО “Масленка” ні в чому не поступається офіційним дилерам.  Часто дилер проводить заміну всього вузла автомобіля, що коштує чималих грошей. Ми легко зможемо замінити окремо взяту деталь без заміни всього вузла. Це позбавить вас від додаткових витрат на ремонт і обслуговування вашого автомобіля.


В результаті звернення в наш автосервіс ви отримаєте оновлений SsangYong, який прослужить вам довгий час. Завдяки новітньому діагностичному обладнанню, ми можемо визначати самі непомітні та здавалося б незначні відхилення роботи вузлів автомобіля. Раніше виявлення неполадок дозволить вам заощадити на майбутньому ремонті деталей авто. Крім цього, завдяки комп’ютерній діагностиці можна навіть спрогнозувати появу зламання в майбутньому, щоб вчасно вжити заходів щодо їх запобігання.


Виробник автомобілів SsangYong рекомендує проводити технічне обслуговування автомобіля кожні півроку. У нашому автосервісі є все необхідне обладнання для проведення ремонту будь-якої моделі. При цьому нам абсолютно не важлива пробіг автомобіля.
Ремонтні роботи фахівцями найвищого класу здійснюються із застосуванням новітніх технологій та обладнання. При цьому ми ніколи без вашого відома не візьмемося за ремонт деталей, якщо ми попередньо не погодили ці дії з вами.


Переваги для клієнтів


Ми даємо гарантію на всі види здійснюваних робіт і встановлених запчастин. Ви завжди можете контролювати хід ремонту, тому, що ми не ховаємося від наших клієнтів, і вони завжди мають доступ в приміщення, де проводиться ремонт. Але вам зовсім не обов’язково бути в ремонтній майстерні, поки ми наводимо ваш SsangYong в порядок. Ви можете зручно розташуватися в клієнтській зоні та спостерігати за ремонтом за чашкою кави або скористатися Wi-fi для своїх особистих справ.

Якщо неполадка застала вас в дорозі, вам навіть не доведеться шукати способи, щоб доставити авто в автосервіс. Просто зателефонуйте нам і повідомте про своє розташування. Ми самі відправимо за вами авто евакуатор, який акуратно і швидко доставить ваш автомобіль в ремонтну майстерню.

СТО “Масленка” працює як з приватними автовласниками, так і з корпоративними клієнтами. Тому, якщо у вашому розпорядженні кілька автомобілів SsangYong, обов’язково зателефонуйте нам. Ми запропонуємо вам найкращі умови обслуговування за прийнятну ціну. Крім цього, ставши нашим постійним клієнтом, ви зможете мати додаткові привілеї, які зроблять ваше перебування в нашому автосервісі ще більш приємним і вигідним.

Довірте нам ваш SsangYong. Наша команда зробить все, щоб ваш автомобіль служив вам довше і працював безвідмовно.