СТО Seat

Зручне авто Seat завоювала серця автолюбителів майже відразу після виходу на масовий український ринок. Ці чудові європейські машини дуже сподобалися і жінкам, і чоловікам. Та тим, хто встиг поміняти вже десяток іномарок або недавнім випускникам автошкіл.

Красиві, але примхливі

Однак є у Сеата і деякі слабкі місця. Це в першу чергу досить хитромудре компонування вузлів і агрегатів під капотом, яка сильно ускладнює багато простих і звичні процедури діагностики та обслуговування.

Ще одним сумнівним моментом є непристосованість до тривалої експлуатації в умовах місцевого континентального клімату. Як старі, так і нові моделі непомітно, але невблаганно руйнуються під впливом лютих морозів, палючої спеки, снігу.

Неминуче вплив місцевих реалій

Свій глибокий відбиток залишають і напіврозбиті дороги. Вони досить швидко виводять з ладу ходову частину, і навіть після повного відновлення її ресурс вичерпується вже через півроку.

Оперативно і точно знайдемо всі неполадки

Будь-які проблеми з експлуатацією ви можете швидко і недорого вирішити, звернувшись в нашу СТО «Масленка» в Києві. Ми маємо у своєму розпорядженні обладнанням для діагностики, обслуговування і ремонту всіх без винятку компонентів старих і нових моделей.

Навіть якщо ваш Seat Alhambra, Altea, Altea Freetrack, Altea XL, Cordoba, Exeo, Ibiza FR, Leon FR або Toledo проїхав понад двісті тисяч кілометрів, це зовсім не привід здавати його в брухт. Наші автомеханіки накопичили великий досвід ремонту старих моделей і  тому зможуть повернути ваше авто в лад.

Бездоганно відремонтуємо Сеати нових моделей

Що стосується щасливих власників новеньких Ibiza, Leon 5D, Leon Sportourer ST, Arona, Ateca, Tarraco, Cupra і Cupra ST, то їм СТО «Масленка» теж принесе чималу користь. Ми оперативно і грамотно зробимо технічне обслуговування будь-якої з цих машин і помітно продовжимо термін їх служби.

У нашому розпорядженні є професійне обладнання, що дозволяє здійснювати:


· комплексну і комп’ютерну діагностику;
· діагностику ходової частини;
· заміну мастила у двигуні та коробці передач;
· заміну фільтру салону;
· заміну паливного і повітряного фільтрів;
· чистку і заправку кондиціонера;
· заміну всіх видаткових технічних рідин і долив їх до рівня;
· коригування розвалу-сходження коліс;
· чистку паливної системи та системи вприскування;
· перевірку стану акумуляторної батареї та її заміну при необхідності;
· установку зимової та літньої гуми.


Ми виконуємо всі найважливіші ремонтні процедури

Ви також можете замовити:

· заміну ременя газорозподільного механізму;
· заміну свічок запалювання;
· заміну зчеплення;
· заміну амортизаторів;
· відновлення функціональності гальмівної системи;
· ремонт ходової частини;
· заміну і ремонт генератора;
· заміну і ремонт стартера;
· заміну ламп освітлення;
· ремонт рульової рейки.

Постійно підвищуємо кваліфікацію наших співробітників

Щоб йти в ногу з часом, наші автомеханіки постійно стежать за роботою конструкторських відділів Seat. Це дозволяє співробітникам СТО «Масленка» своєчасно дізнаватися про впроваджені в нові моделі технічні новинки. В результаті наших фахівців ні на секунду не ставить в тупик та чи інша несправність, знайдена в недавно випущеної моделі. Вона буде усуватися кваліфіковано, чітко і швидко.