Ravon

8 жовтня 2015 року відбулася презентація нового автомобільного бренду Ravon. Зовсім небагато часу пройшло з того часу, але компактні, практичні та дуже дешеві авто встигли придбати широку популярність. Їх з чималим задоволенням купують жінки та чоловіки, молодь і пенсіонери. Це означає, що зроблена ставка на виробництво якісних, сучасних і технологічних машин, доступних кожному, виявилася вірна.

Істинно народний автомобіль

Фактично узбецький автобренд виконав мрію всіх тих, хто давно хотів придбати машину, але не міг собі цього дозволити. Новенький Равон повністю виправдає ці інвестиції, справно їздять по снігу, весняних калюжах і в літню спеку. Це дивно надійна техніка при мінімальному догляді здатна вірою і правдою прослужити довгі роки.

Не варто чинити авто самостійно

Перші неполадки з’являються у Равон приблизно після ста тисяч км пробігу. Це, наприклад, розгерметизація з’єднань в агрегатах і в люфті ходової частини. Усувати подібні неполадки в гаражі буде досить важко. Річ у тому, що на відміну від старих Жигулів Ravon являть собою високотехнологічні транспортні засоби. Такі спроби можуть призвести навіть до погіршення працездатності. У підсумку його все одно доведеться ремонтувати в професійному автосервісі, але своїм ходом він туди вже не добереться.

Моментальне виявлення несправностей

Ось чому, виявивши в роботі свого Ravon Gentra, R4, Nexia R3, Matiz або R2 будь-які відхилення від норми, відразу звертайтесь на нашу СТО «Масленка» в Києві. Ми найретельнішим чином вивчимо стан підкапотного простору, знайдемо всі проблемні місця в ходової частини, оцінимо стан електрообладнання. У цьому їм допоможе сучасне обладнання, що дозволяє виробляти:

· комплексну діагностику;

· комп’ютерну діагностику;

· діагностику ходової частини.

Низька вартість ремонту

Природно, що частковий вихід з ладу вузла ще не означає, що його потрібно повністю замінювати. Чудово розуміючи бажання економного господаря Равон не витрачати великих грошей на ремонт, ми запропонуємо йому оптимальний варіант.

Будь-які сервісні процедури

Наша СТО «Масленка» розпоряджається професійним обладнанням, що дозволяє здійснювати будь-які сервісні процедури. Це означає, що клієнтові не доведеться перевозити машину з однієї майстерні в іншу. Всі без винятку відновлювальні роботи він зможе замовити у нас.

Повне повернення працездатності
Ми пропонуємо для будь-яких моделей:

· заміну масла ДВС і коробки передач;
· заміну фільтру салону, паливного і повітряного фільтрів;
· чистку і заправку кондиціонера;
· заміну рідини ГУР та гальмівної рідини;
· заміну антифризу;
· планове техобслуговування;
· регулювання розвалу-сходження;
· чистку інжектора;
· заміну акумуляторної батареї;
· шиномонтаж.

Наслідки щоденного використання

Як правило, господарі Равон купують їх зовсім не для рідкісних недільних або святкових поїздок в супермаркети. Навпаки — їх здобувають для самої інтенсивної щоденної експлуатації. Ці машини фактично стали універсальними робочими конячками, через те, що застосовуються і в індивідуальних ділових цілях, і для далеких подорожей всією сім’єю на курорти.

Не дивно, що авто досить швидко накопичують безліч серйозних несправностей. Запідозривши, що ваш автомобіль “захворів”, відразу ж приїжджайте на ньому в СТО «Масленка» в Києві. Чим раніше ви це зробите, тим швидше ми його полагодимо і тим менше вам доведеться заплатити за роботу.

Повний комплекс ремонтних процедур

Наші механіки чітко і кваліфіковано проведуть:
· заміну ременя ГРМ;
· заміну свічок запалювання;
· заміну зчеплення;
· заміну амортизаторів;
· обслуговування гальмівної системи;
· ремонт ходової частини;
· заміну і ремонт генератора;
· заміну і ремонт стартера;
· заміну ламп освітлення;
· ремонт кермової рейки.

інші автолюбителі, а з задоволенням.

Індивідуальний підхід до кожного клієнта

Звертайтеся до нас в СТО «Масленка» в Києві по будь-яких питань обслуговування та ремонту автомобіля. Ми відразу ж і з задоволенням відповімо на всі ваші запитання. Ми наведемо авто в повний порядок в самі стислі терміни, з огляду на ваші побажання з приводу вартості ремонту.