СТО Renault

Компанія Renault почала свій шлях до успіху 120 років тому. Сьогодні концерн, що повністю знаходиться в державній власності, виробляє легкові і комерційні автомобілі.
Виробник уважно вивчає потреби автомобілістів, тому регулярно модернізує виготовлені раніше марки, додаючи бажані характеристики. Машини не завжди мають привабливий зовнішній вигляд, зате зручні в їзді і здатні здивувати технічним оснащенням.

Послуги СТО Рено в Києві

Renault, як і будь-який автомобіль, потребує періодичної перевірки функціонування паливної, гальмівної, мастильної і електропостачальної систем. Особливу складність представляють машини з електромотором і гібридного типу (ДВС плюс привід).
Ми виконуємо роботи по плановому і терміново требующемуся техобслуговування (заміна робочих рідин, мастил, фільтрів). Робимо розвал сходження коліс і заміну сезонної гуми. Здійснюємо чистку інжектора, заміну акумулятора, заправку кондиціонера.
Крім візуальної, використовуємо комп’ютерну діагностику на сучасному обладнанні. Сканери здатні виявити будь-яку внутрішню проблему в роботі механізмів та систем.

Переваги нашої СТО для Renault в Києві


Кожен автолюбитель вибирає станцію, де йому буде зручніше проходити обслуговування. При цьому враховується ряд факторів, пов’язаних з місцезнаходженням, рівень сервісу, ціновий фактор і надання гарантії на виконані роботи. Механіки автосервісу Маслянка мають великий досвід в обслуговуванні таких моделей:
• Kangoo (Кенгу)
• Megane (Меган)
• Sandero (Сандеро)
• Laguna (Лагуна)
• Logan (Логан)
• Clio (Кліо)
• Дастер (Duster)
• Symbol (Сімбол)
• Сценик (Scenic)
• флюенсу (Fluence)

 1. Територіальне зручність для клієнтів
  Три СТО на території столиці дозволять вибрати найближче до місця проживання, щоб не витрачати час на стояння в “пробках” на київських дорогах. Під’їхати пропонуємо на Позняки (лівий берег), Поділ, Оболонь (правий берег Дніпра).
 2. Підготовка фахівців
  Важливий етап для кожного об’єкта, що займається ремонтними і сервісними роботами. Ми приділяємо велику увагу навчанню молодих кадрів, проте не забуваємо підвищувати кваліфікацію і у працівників- «старичків».
 3. Тільки якісні комплектуючі
  Ми закуповуємо масла, мастила, рідини у перевірених постачальників. Оригінальні деталі, які застосовуємо в роботі, служать набагато довше аналогів і виходять з ладу набагато рідше.
 4. Вартість деталей, матеріалів, роботи
  Ми намагаємося не змінювати ціни протягом року, незважаючи на раптові стрибки курсу валют. У будь-якому випадку клієнт може заздалегідь по телефону дізнатися вартість основних позицій по прайсу, орієнтовно підрахувати ціну ремонту або планового обслуговування.
 5. Час виконання ремонту, ТО
  Кожен клієнт за погодженням записується на конкретний час. Це усуває черги і скорочує час очікування приведення машини в стан технічної готовності.
 6. Якість роботи
  На основні деталі ми пропонуємо гарантію. Аналогічно забезпечуємо гарантійний термін і роботи. Нам вигідно робити все на совість, щоб купувати постійних клієнтів, а не разових замовників.