Porsche

Porsche

Марка Porshe втілює собою поєднання продуктивної технічної думки, дизайнерського оформлення та водійських очікувань. Фердинанда Порше (старшого) можна вважати генієм. Власними зусиллями ця людина створила автомобілі та звела їх на п’єдестал пошани, зробивши лідерами серед представницьких моделей.

Розуміючи необхідність в створенні бюджетного авто, Фердинанд придумав такий автомобіль, який випускався протягом довгих 65-ти років (мова йде про Volkswagen Käfer, відомому в нашій країні під маркою «Фольксваген Жук»). Орієнтуючись на потреби багатих людей, інженер-конструктор приділяв увагу розробці автомобілів класу «люкс».

Послуги для Порше в Києві

СТО «Масленка» виконує техобслуговування, діагностику та ремонт автомобілів Porshe.

Ми допоможемо, якщо виявимо:

– потребу в заміні витратних матеріалів;
– витікання масла;
– сторонні звуки в підвісці;
– несправності у вигляді ускладненого повороту або часткової втрати курсової стійкості;
– часті вібрації та биття, що відчуваються в кермовому колесі;
– необхідність очищення кондиціонера;

Діагностика з використанням комп’ютерної перевірки створює передумови для попередження фатальних несправностей, коли замість окремих запчастин доведеться встановлювати нові вузли в збірці.

При створенні умов для якісного пересування вам знадобляться:

якісні свічки запалювання;
гальмівні колодки безпечної товщини;
слухняний діям водія стартер;
генератор, що активно виробляє струм.

Переваги нашої СТО Porshe в Києві

1.  Повна відповідальність за стан автомобіля в процесі обслуговування та ремонту. Ми чудово розуміємо, що таке – статусний автомобіль, тому перевіряємо все дбайливо та акуратно. Точна діагностика виключає помилки, а це чудово допомагає в подальшому ремонті.

2.  Надання кваліфікованої допомоги згідно з профілем СТО. Ваш автомобіль будуть оглядати справжні профі, які вільно орієнтуються в роботі ходової та трансмісії.

3.  Чесна діагностика. Що вдасться – підкоректуємо, де потрібно – замінимо деталі на функціональні.

4.  Запчастини від виробника. Тільки оригінальні деталі здатні з максимальною ефективністю замінити ті аналоги, що вийшли з ладу аналоги.

5.  Зайвий час — даремно витрачені гроші. Добре розуміємо, що власники автомобілів бренду надзвичайно зайняті люди, які займаються серйозним бізнесом. Ми відремонтуємо машину без зволікання, з допустимою без втрати якості швидкістю виконання робіт.

6.  Гарантія. На кожну запчастину і ремонтний вид робіт оформлюємо гарантію. Цим ми показуємо клієнтам, що їм не слід турбуватися за повноцінність ремонту і високий рівень надання послуги.

7.  Вибір СТО. Сервісні роботи проводяться на правому і лівому березі Дніпра. Ви завжди зможете записатися на профілактику / ремонт на СТО, яке знаходиться на Оболоні, Подолі, Позняках.