Peugeot

Peugeot – один з найпопулярніших автомобілів марки у світі. У Києві також ці машини мають великий попит. Вибираючи автосервіс слід віддати перевагу перевіреної компанії, яка отримала не один позитивний відгук. Плюс до цього, обов’язкова наявність якісного обладнання і кваліфікованого персоналу.

СТО “Масленка” вже багато років обслуговує автомобілі самих різних марок, в тому числі французькі. Автомайстерня оснащена всім необхідним для проведення детальної діагностики і якісного ремонту всіх механізмів і вузлів автомобіля Пежо.

В автосервісі працює злагоджена команда професійних автомеханіків і високої кваліфікації. Ми з легкістю можемо запропонувати власникам Peugeot якісний своєчасний ремонт. При цьому ціна на наші послуги значно відрізняється від цін в офіційних сервісних центрах.

Ми працюємо з найпопулярнішими моделями Peugeot: 508, 208, 4007,3008, 607, 408, 4008, 407, 605, 406, 107, 308, 2008, 207, 301, 307, 405, 206, Partner.

Спектр послуг, що надаються СТО “Масленка”:

комплексна і комп’ютерна діагностика автомобіля, включаючи

діагностику ходової частини;

заміна масла, фільтрів салону і диференціала, паливних і повітряних фільтрів;

заміна рідини ГУР, антифризу і гальмівної рідин;

повна чистка і заправка кондиціонерів;

шиномонтаж;

розвал сходження;

чистка інжектора;

заміна акумулятора автомобіля;

ремонт двигуна;

зчеплення;

заміна амортизаторів;

ремонт і заміна генератора і стартера;

ремонт рульової рейки.

Фахівці рекомендують регулярний технічний огляд і автомобіля Пежо не рідше ніж один раз на рік. Важливо вчасно виявити всі можливі неполадки. Прогноз майбутнього зносу деталей дозволить провести їх своєчасний ремонт або заміну, що дозволить уникнути більш серйозних проблем з авто. Приїжджайте до нас і ми допоможемо уникнути форс-мажорів та аварійних випадків. Своєчасна діагностика в 100% випадків продовжує термін експлуатації автомобіля.

Найчастіше, з метою економії, деякі автовласники вирішують самостійно усунути неполадки. Але недостатня база знань і практики разом з відсутністю необхідного інструменту та обладнання зазвичай призводять до зворотного ефекту. Самостійний ремонт може призвести та до повної поламання деталі або механізму, внаслідок чого ремонт обійдеться набагато дорожче. Тому не варто ризикувати, а краще звернутися до професіоналів.

Переваги СТО “Масленка”

1.  Професіоналізм і досвід. У нас працюють тільки кваліфіковані майстри, які здатні усунути всі наявне зламання.

2. Власний склад автозапчастин. Ми маємо в наявності необхідні запчастини. А це означає, що вам не доведеться чекати, коли ми знайдемо потрібну деталь, тим більше – шукати її самостійно.

3. Оперативність. Ми знаємо, як ви полюбляєте ваш автомобіль і наскільки важка розлука, тому намагаємося в максимально короткі терміни провести ремонтні роботи. Все для того, щоб ви швидше могли знову сісти за кермо улюбленого Peugeot.

4. Гарантія. На всі деталі та проведені роботи ми даємо гарантію. Плюс до цього, ви можете бути спокійні — ми ніколи не почнемо ремонт інших деталей, заздалегідь не обговоривши цей момент з вами.

5. Прийнятна ціна. Ми ніколи не завищуємо ціни на елементарні послуги та не вигадуємо додаткових робіт. Ви платите тільки за те, що необхідно полагодити.

7.  Індивідуальний підхід до клієнтів. Ми працюємо як з фізичними особами, так і з юридичними. Просто розкажіть нам про свою проблему, і ми обов’язково її розв’яжемо. Якщо на балансі вашої компанії кілька автомобілів, вам зовсім не обов’язково платити величезні гроші офіційним дилерам за обслуговування вашого авто. Просто зверніться до нас.

8. Рекомендації. Ми працюємо вже понад десять років і за цей час встигли напрацювати добру кількість постійних клієнтів, яки рекомендують наш автосервіс друзям і знайомим.

Власником такого автомобіля, як Peugeot зовсім не обов’язково витрачати гроші та час на дорогі запчастини і очікування своєї черги на технічне обслуговування і ремонт в офіційному сервісі. Довірте свій автомобіль професіоналам і ви точно не пошкодуєте.