Opel

Автомобілі марки Opel здавна славляться м’яким ходом, слухняністю в управлінні. Мирною вдачею і демократичною ціною. Не дивно, що вони завоювали величезну популярність у жінок і автолюбителів старшого покоління. Особливо високо представниці прекрасної статі та літні люди цінують в Опеля їх орієнтацію на гранично безпечний рух. Можна сказати, що автомобіль створений для тих, кому потрібно їздити, а не самостверджуватися.

Але сьогодні на вулицях великих і малих міст нерідко можна зустріти Astra Sedan, Crossland X, Grandland X, Insignia Grand Sport. За кермом яких сидять і досить молоді люди. Вони люблять цю машину за практичність, простоту і зручність.

При всіх своїх безперечних перевагах машини цієї марки відрізняються вразливістю до жорстких умов експлуатації. З тієї причини, що інших умов на Україні майже не зустрічається, Opel часто ламаються. У багатьох випадках з ладу виходять різні вузли, що сильно ускладнює спроби полагодити машину своїми силами.

Навіть якщо власник машини зрозуміє, що проблема криється в моторі, навряд чи він зможе її локалізувати правильно. Для цього буде потрібно сучасне електронне діагностичне обладнання і великий досвід роботи автомеханіком.

Ось чому не варто втрачати дорогоцінний час на вивчення проблеми в інтернеті. Краще заїжджайте на СТО Масленка. Наші співробітники безпомилково визначать, що саме з ним сталося. Після найретельнішої діагностики вони можуть зробити:
· заміну масла;
· заміну свічок запалювання;
· заміну салонного фільтра;
· заміну паливного фільтра;
· заміну повітряного фільтра;
· заміну рідини ГУР;
· розвал-сходження;
· ремонт ходової;
· чистку і заправку кондиціонера;
· шино монтаж.

Процедури технічного обслуговування і ремонту

Ми маємо у своєму розпорядженні усі обладнанням, необхідним для надання найбільш зажаданий в Києві сервісних послуг. При цьому ми працюємо нітрохи не гірше, а найчастіше навіть краще, ніж авторизовані майстерні. Одночасно ми проводимо політику гранично демократичного ціноутворення. Ось чому ви виграєте і в якості, і в ціні, якщо замовите в будь-якому з філій СТО Масленка:
· планове ТО автомобіля;
· обслуговування гальмівної системи;
· діагностику ходової частини;
· заміну ременя ГРМ;
· заміну зчеплення;
· заміну масла в коробці передач;
· заміну і ремонт рульової рейки;
· заміну акумуляторної батареї;
· заміну амортизаторів;
· чистку інжектора;
· заміну освітлювальних ламп;
· заміну масла диференціала;
· заміну антифризу.

По дорогах країни колесять багато тисяч машин випущених в минулому десятилітті та навіть в минулому столітті. Зі зрозумілих причин вони ламаються набагато частіше нових, а обслуговування їм потрібно фактично після кожної тисячі кілометрів пробігу. Добре знаючи про це, ми на СТО Масленка завжди готові прийняти в ремонт будь-яку вже далеко не нову машину.

Відразу звертайтеся до нас, якщо запідозрите щось недобре з Опелем моделі Adam, Corsa, Frontera, Omega, Vectra, Vivaro і Zafira та інших. Наші фахівці накопичили величезний досвід в діагностиці та ремонті автомобілів з великим пробігом. Вони швидко замінять вийшли з ладу вузли та відновлять працездатність зношених агрегатів.

Щоб вони не зіпсували заміську поїздку або відпочинок на морському березі, завчасно покажіть свій Opel нам. Фахівці СТО Маслянка швидко проведуть в Києві діагностику всіх легко вразливих компонентів мотора і дадуть йому друге життя.
У нас на складі є запчастини.

Ви ненадовго розлучитеся з вашим авто, якщо довірите його ремонт нам. Ми впораємося з усіма несправностями за лічені години.