Nissan

Автомобілі бренду Nissan відрізняються екологічністю і займають 3-й рядок рейтингу в японському автопромі.

Patrol. Отримав визнання далеко за межами Країни Вранішнього Сонця. Позашляховик має повний привід і відмінну технічну «витримку» на дорогах. Рестайлінг версій почався на початку 50-х років минулого століття.

Skyline. Починаючи з першої моделі, пріоритет був відданий відмінному поєднанню швидкості та зручності. Марка прославилася внаслідок випуску Nissan GT-R. Спорткар при максимальному розбігу підтримує швидкість у 310 км / ч.

Sunny. Спочатку мав назву Datsun 1000, завдяки економічності, компактності та доступності за ціною експортувався в багато країн. Особливо сподобався американцям, яким набридло кататися на машинах з великою витратою палива.

Nissan 300ZX. Версії «купе», потім «кабріолет» сподобалися публіці завдяки потужним повітряним двигунам і аналогам з подвійним турбонаддувом. Потужність в 300 к.с. підкорила фанатів швидкої їзди.

Infiniti. Преміум-якість завжди цінувалася у респектабельних людей. Багатії з Європи, азіатських країн, Америки швидко оцінили неординарні якості та дизайн нової марки, випущеної в 80-х роках XX століття. «Інфініті» в американській вимові означає «нескінченність» і наводить на думку про чудову якість конструкції, високу зносостійкості використаних деталей. Перші оплески отримав Q45. Машина бізнес-класу в комплектації «седан» мала представницький екстер’єр, багатий інтер’єр та бажані ходові характеристики.Послуги СТО Nissan в Києві

Ми пропонуємо послуги, які поділяються на 3 групи:

діагностика;
техобслуговування;
ремонт.

На СТО «Масленка» ви отримуєте необхідну перевірку основних систем автомобіля. Без професійного підходу перед очима немає точної картини того, що відбувається всередині, тому діагностика є важливим етапом в процесі ремонту.

Техобслуговування є дією з супроводження, в результаті якого виконується оновлення робочих рідин, прокладок, фільтрів. Йдучи назустріч побажанням замовників, ми пропонуємо 2 сервісних пакету: мінімальний і повний.

Ремонтні роботи мають на увазі заміну деталей, вузлів і перевірку якості взаємодії внутрішніх систем.

Переваги нашої СТО Nissan в Києві

1. Діагностика, як технічний «анамнез», дозволяє майстрам розібратися в джерелах неполадок.
2. Сучасне обладнання в поєднанні зі значним практичним досвідом фахівців завжди забезпечує бажаний результат.
3. Нові запчастини від виробника надають якість ремонту і завжди мають гарантійний термін дії.
4. Запис клієнтів на певний час допомагає уникнути плутанини та дозволяє власникам авто спланувати час відвідування СТО заздалегідь.
5. Чемне спілкування, зацікавленість у проблемі клієнта створюють довірчі відносини в процесі взаємодії сторін.

Відкрито три станції на території Києва: правобережні (на Оболоні та Подолі) і лівобережна (на Позняках).