Mercedes Benz

Розкішна статусність вашого автомобіля
mersedes

Існує кілька різновидів машин, яким господарі зберігають вірність протягом років, а якщо продають раніше, то тільки тому, що хочуть мати більш модифіковану версію.Елітність автомобілів Mercedes визнана в різних країнах світу.

Для оцінювачів брутального шику підійдуть Гелендвагени G500 і G350d. У Німеччині на них ціна становить 120 000-130 000 євро, а якщо обрати авто червоного кольору, то воно реально зробить фурор серед вашого оточення. У таких автомобілях, де немає жодного стилістичної вади, хочеться жити, а не тільки кататися.

Любителі новинок звернуть увагу на G63 AMG і G65 AMG в статусних версіях Exclusive Editio. Заводська ціна на них відповідно – 177 000 євро і 313 000 євро. Тут здивує особлива краса сірого відтінку, чудовий комфорт і естетика всередині. Бажаєте управляти 6-літровим двигуном на 630 «коней» і отримати розгін до 230 км за 5,3 секунди?

Ну а тим, хто вважає особливу респектабельність нормою життя і з легкістю виконує будь-яку свою мрію, рекомендуємо оцінити Mercedes-Maybach Landaulet G650 за півмільйона євро. Є, чим пишатися: збільшена колісна база, стьобана преміум-шкіра у салоні, тканевий рухомий дах, бітурбо V12 6.0, повний привід коліс, розрахований на подолання висотних перешкод в 1 м. Не вважаючи на початкову вартість в 630 000 євро, один екземпляр виставили на аукціон і за 7 місяців продали за 1,2 мільйона євро!

Виробник зробив усього 99 автомобілів цієї марки. Ось вже дійсно варіант машини, якій не знадобиться рестайлінг, бо все зроблено на самому досконалому рівні!

Крім ексклюзивних машин сучасності, є чимало примірників, які стали ланками золотого ланцюжка в історії «Мерседес-Бенц».

· Patent-Motorwagen (1886)– напів автівка з досить незвичним виглядом;
· SSK(1928);
· 300 SL (1954);
· 600 Pullman (1964);
· C111(1965);
· 190E 2.5-16 Evolution II (1990);
· 500E (1991);
· CLK GTR (1998);
· SL 65 AMG Black Series (2008);
· SLR McLaren Stirling Moss (2009).

Мерседес фото

Mercedes-Benz цінувався у своїх колишніх версіях, деякі з яких здаються досить примітивними, і напевно збереже свої позиції у майбутньому. 55 версій автівок, кожна з яких має 1-7 поколінь, популярний сьогодні серед автолюбителів. Компанія «Масленка» допоможе утримувати вашого улюбленця в прекрасному стані.

Послуги СТО «Масленка» для Mercedes-Benz у Києві

Ø Діагностична перевірка вузлів машини дає можливість отримати точне уявлення про функціонування датчиків управління двигуном, появі проблем при перемиканні швидкісних передач, витраті пального, обертах колінвалу.
Ø Зовнішній огляд візуального типу необхідний для фіксації моментів протікання робочих рідин, масел, палива, перевірки стану ременів, елементів гальмівної системи, місць кріплення, пошкоджень в шлангах, прокладках, засміченості фільтрів.
Ø Велика кількість електроніки вимагає перевірки, а при необхідності — надання послуг з боку високоякісних фахівців, здатних не тільки розпізнати, але й усунути проблеми «тонкого управління» транспортним засобом.

У дорогих автомобілях небажано пропускати термін чергового ТО, що дозволить збільшити термін дії дорогих компонентів і систем.
Переваги нашої СТО Mercedes-Benz в Києві

1. Обслуговування автомобілів класу «преміум» довіряємо найдосвідченішим фахівцям, які регулярно проходять профільне навчання від виробника
Ми зацікавлені у кваліфікованих кадрах, тому приділяємо час для їхнього розвитку і вдосконалення.
2. Елітному бренду кращий сервіс
Після проходження ремонтних робіт ви отримуєте повністю готовий до експлуатації автомобіль, в якому усунуто причини несправностей. ТО «додасть сил» машині, яка буде їздити на нових рідинах і «свіжому» мастилі. Всі роботи проводять в рукавичках.
3. Обслуговування без обмежень
Ви можете приїхати до нас на Smart або відвідати СТО на тюнингованому supercar: в будь-якому випадку технічна допомога буде надана в повному обсязі.
4. Якість і делікатний підхід

Машини зі значною електронною начинкою «примхливі». Це означає, що потрібно глибоко розбиратися в кожній системі, щоб дбайливо усувати виникле поламання. Фахівці-практики з великим досвідом, що працюють в автосервісі, здатні впоратися з «нервовим характером» техніки від німецького автопрому.

На СТО «Масленка» виконується оперативна, професійна діагностика, ремонт і відновлення робочих характеристик внутрішніх систем в Mercedes-Benz. Звертайтеся в будь-який з трьох сертифікованих центрів: вул. Полярна, 19 (Оболонь, правий берег Дніпра), вул. Глибочицька, 101 (Поділ, правий берег), Дніпровська набережна (Позняки, лівобережна частина столиці).