СТО Mazda

Японські автомобілі сьогодні є одними з найпопулярніших. Але особливу любов автовласників заслужив автомобіль марки Mazda.
Ці автомобілі знамениті відмінною якістю кузова. Завдяки антикорозійного захисту прекрасно себе почуває в будь-яких метеоумовах. Неможливо не відзначити антипробуксовочну систему автомобіля, яка дуже виручає на недосконалих дорогах. Та й наскільки б не була ідеальна Мазда, настільки ж вона вимагає до себе особливого ставлення. Регулярне техобслуговування автомобіля дозволить власнику рідше звертатися за ремонтом.

Технічне обслуговування

Виробником передбачені такі строки технічного обслуговування автомобіля Mazda – для нового автомобіля 1-2 рази на рік або через кожні 15 000 кілометрів. В залежності від того, який з випадків настане раніше. Технічне обслуговування містить цілий ряд заходів, спрямований на виявлення і своєчасне усунення недоліків і поломок.

Де проводити технічне обслуговування

У відповідальних власників нерідко процес пошуку відповідного автосервісу сильно затягується. Не кожен готовий довірити свій автомобіль першому ліпшому сервісу. При величезній кількості СТО в Києві дійсно якісне обслуговування можна отримати далеко не скрізь.

Тому важливо детально вивчити кілька параметрів:

· наявність необхідного обладнання в хорошому стані;
· наявність професійних автомеханіків і автоелектриків;
· час, який автосервіс працює в місті;
· прислухатися до свого першого враження і промоніторити відгуки інших автовласників.

Як мінімум трьом параметрам з перерахованих в повному обсязі відповідає СТО “Масленка” в Києві.

Ремонт і обслуговування автомобілів Mazda

СТО “Масленка” вже майже 15 років відповідально підходить до детального обслуговування автомобілів будь-яких марок і моделей. Спеціально для власників автомобілів Mazda в автосервісі є все необхідне обладнання, починаючи від діагностичного і закінчуючи ремонтним. Тому можна сміливо довірити свою машину в автосервіс “Масленка”. Ми обслуговуємо моделі Mazda 5, 2, 3, 6, Xedos 9, CX-7, Premacy, CX-5, СХ-9, Xedos 6, та інші.

Переваги СТО “Масленка”

· компанія бере на себе всі гарантійні зобов’язання за виконані роботи та встановлені запчастини на автомобіль Mazda;
· власний склад автозапчастин дозволяє уникнути нудних пошуків і ризику купити “не те”;
· зручне місце розташування автосервісів в Києві;
· прозорість в роботі – ніхто не візьметься за ремонт з власної ініціативи без узгодження робіт з клієнтом;
· грамотний і ввічливий персонал завжди точно знає як потрібно робити ремонт або обслуговування;
· зручна клієнтська зона і відкритий доступ в автомайстерню;
· будь-яка форма оплати.

Послуги СТО “Масленка”

Компанія здійснює повну діагностику, обслуговування і ремонт автомобілів Mazda. В повний спектр обслуговування входять:

· повна діагностика на сучасному обладнанні, що дозволяє виявити найдрібніші поломки;
· технічне обслуговування, яке охоплює заміну і ремонт всіх вузлів автомобіля Mazda;
· планове технічне обслуговування, яке включає роботу з двигуном, акумулятором, інжектором;
· шиномонтаж та розвал сходження;
· ремонтні роботи двигунарульової та ходової частин, а також дрібні ремонти.

Персонал

Кожен зі співробітників, що працюють в автосервісі “Масленка” обов’язково регулярно проходить перевірку теоретичних знань і практичних навичок. До самостійної роботи ні в якому разі не допускаються співробітники, які не пройшли перевірку. При цьому при ремонті певних марок автомобілів обов’язково присутній майстер, здатний пояснити та відремонтувати навіть найменшу деталь автомобіля. В діагностичному відділі автосервісу також працюють люди, які детально можуть розшифрувати свідчення обладнання.

Клієнтський сервіс

В СТО не тільки трепетно ставляться до автомобілів. Клієнти компанії завжди можуть звернутися до фахівців за консультацією, а під час ремонту спостерігати за процесом прямо в боксі або в спеціально обладнаній клієнтської кімнати з гарячою кавою і Wi-fi. У клієнтській зоні також можна спостерігати за ремонтом на спеціальних моніторах, тому, що кожен ремонтний бокс оснащений відеоспостереженням.

Як потрапити до нас

СТО “Масленка” – це один з найпопулярніших в автовласників авто. Тому, щоб потрапити на діагностику, ремонт або технічне обслуговування автомобіля Mazda, краще записатися через сайт. Досить просто ввести свої контактні дані та вибрати найближчий автосервіс. Менеджер обов’язково передзвонить і узгодить зручний час для візиту.