Lexus

Автомобілі марки Lexus випускаються в Японії, США і Канаді. Виробник, бажаючи зберегти пріоритетність марки, не ризикує відкривати виробничі філії в азіатських країнах. Можливо, саме це рішення дозволяє успішно експлуатувати нові автомобілі, що практично не потребують серйозного ремонту. А машини б/в (за умови їх правильного обслуговування колишніми власниками) з десяток років і більше продовжують радувати наступних господарів чудовою збіркою і якісною роботою складових.


Японський виробник часто радує новинками. Візьмемо, наприклад, 2012 рік: за 7 місяців було випущено нове покоління Lexus GS, почався продаж Lexus RX, з’явилися 2 моделі Lexus ES: 250-а отримала мотор на 2,5 л, а 300h-а була зроблена з гібридним приводом. Кожна нова модифікація має певні зміни або вдосконалення і дуже добре сприймається любителями новинок.

Секрет популярності

Чим так приваблюють автолюбителів Лексуси? Потужними моторами, плавною і швидкісною динамікою ходу, комфортним управлінням, технічним пакетом «все включено». Зусилля конструкторів спрямовані на максимальне вдосконалення підвіски, мотора і трансмісії.

Широкий модельний асортимент дає можливість відшукати машину в бажаній фінансовій ніші, з набором запропонованих опцій.

· RC (купе). Міські моделі для сімейної експлуатації, що відрізняються простотою управління і корисним внутрішнім об’ємом.
· NX (економічні кросовери). Зручні в мегаполісних заторах і заміських поїздках, при невеликих родинних подорожах.

· RX (паркетники-універсали). Споживають пального більше, ніж NX, проте відрізняються потужнішим мотором і вдосконаленою підвіскою.

· LX, GX (позашляховики). Їм треба багато бензину, однак їздити на машинах суцільне задоволення. Плюс відмінна місткість.

· RC F, SC (спорткари). Для тих, кому пріоритетні швидкість і шум вітру в вухах. На них краще їздити за містом.

· ES, GS F (бізнес-категорія). Потребують значного інвестування в купівлю, не мають аналогів в технічному відношенні серед інших виробників.

· LS (представницький клас авто). Все краще, що можна було об’єднати в єдиному транспортному засобі, знайдеться в машинах цього типу. Дорого, престижно, статусно!

Послуги СТО LEXUS в Києві

Автомобілі не доставляють великих проблем своїм власникам. Іноді виникають питання, які стосуються налаштування гідропідсилювача і рульового управління. Машину, що відрізняється великою кількістю електроніки, складно відремонтувати в «гаражних» умовах, тому не слід випробовувати долю, а краще одразу звернутися до СТО.

Якщо довелося зіткнутися з погіршенням роботи АКПП (досить взимку полінуватися попрацювати зі сніговим заметом і почати активно буксувати при виїзді), то слід розуміти, що віддавати машину в руки сумнівних «фахівців» те ж саме, що підписувати серйозний, грошовий, ремонтний вирок. 

Перше, що ми робимо стендову діагностику, яка визначить причину несправностей. Досвідчені автослюсарі виконають потрібний ремонт, а потім зроблять настройку і перевірять взаємодію вузлів і систем. Техобслуговування покращує ходові якості, ремонт усуває робочі дисбаланси. Любителям подорожей хочемо нагадати про послугу assistance, завдяки якій технічні проблеми вашого «Лексуса» вирішать в будь-якому місті України.

Переваги нашої СТО Lexus в Києві

1.  Експертність в авторемонтній справі
Наші фахівці володіють якостями японських майстрів: умінням дійти до суті проблеми, бажанням зробити свою справу на рівні міжнародних стандартів, досвідом в роботі з дорогими японськими автомобілями.

2.  Відсутність поспіху, вивіреність дій
У машині, щільно начиненій електронікою, неможливо швидко провести ремонт. Автослюсарі реально оцінюють складність робіт і ніколи не поспішають.

3.  Тільки сертифіковані запчастини
Контрафакт дублює лише зовнішню подобу деталі, а його робочі характеристики далекі від гарантованих виробником. Ми не працюємо з підробками, тому машини після ремонту набувають початкових експлуатаційних характеристик.

4.  Рахунок без накруток
У нас немає грошових надбавок і таємних платежів, прихованих від клієнтів. З прейскурантом цін можна ознайомитися прямо на СТО. Якщо виникають додаткові труднощі, що вимагають перевірки інших систем або заміни деталей, майстер відразу попередити про це, підрахувавши фактичну вартість робіт.

5.  Територіальна зручність
На сьогодні СТО «Масленка» має 3 авторизовані точки в столиці. Охочих обслуговуватися на лівому березі Дніпра запрошуємо за адресою: Дніпровська набережна, 17 (Позняки). Тих, хто обирає правий берег Дніпра, очікуємо на вул. Глибочицька, 101 (Поділ) і вул. Полярна, 19Б (Оболонь). Працюємо без вихідних з 9-00 до 20:00.
СТО «Масленка» надасть професійну допомогу в ремонтно-відновлювальних та профілактичних роботах, що стосуються автомобілів Lexus.

СТО «Масленка» надасть професійну допомогу в ремонтно-відновлювальних та профілактичних роботах, що стосуються автомобілів Lexus.