Land Rover

Британська компанія займається виробництвом легкових автомобілів підвищеної прохідності класу Преміум. Випустила перший прототип Centre Steer в 1948 році. Його виготовили з недорогого сплаву і пофарбували в зелений колір фарбою для літаків. Згодом моделі удосконалювалися відповідно до запитів водіїв.

Відгуки покупців

Марка Land Rover полюбилася багатьом водіям наступними перевагами:

Модельний ряд Land Rover

– зовнішня привабливість. Дизайнери добре попрацювали, щоб створити одночасно елегантний і агресивний вигляд. В авто ідеально виглядає і діловий чоловік і модниця;
– внутрішнє оформлення. Якісна оббивка зі шкіри та тканини, проста та зручна панель управління;
– натискання кнопки запускає двигун, а великі бічні дзеркала компенсують маленьке дзеркало всередині;
– хороша керованість і прохідність, в тому числі в зимовий період, на рівні позашляховиків.
– фінансові витрати окупаються упевненістю і комфортом.

Компанія випускає широкий модельний ряд автомобілів-позашляховиків з універсальним кузовом. Серед них: Defender 90 і 110, Discovery, Discovery Sport, Freelander, Range Rover Evoque, Range Rover Evoque Convertible та 2017 років випуску Range Rover Velar.

Обслуговування дешевше, ніж ремонт автомобіля

Регулярне технічне обслуговування — запорука тривалої та безпечної роботи автомобіля. Тому виробниками Land Rover передбачено регулярне проходження технічного обслуговування (ТО), до якого входять система контролю авто для своєчасного запобігання або усунення неполадок. Рекомендується проходити ТО не менше одного разу на рік. Дбайливий підхід до обслуговування свого транспорту вбереже від зайвих фінансових витрат в майбутньому.

передбачено регулярне проходження технічного обслуговування (ТО), до якого входять система контролю авто для своєчасного запобігання або усунення неполадок. Рекомендується проходити ТО не менше одного разу на рік. Дбайливий підхід до обслуговування свого транспорту вбереже від зайвих фінансових витрат в майбутньому.

З нами команда професіоналів

У нашому центрі працюють співробітники, які мають багаторічний досвід роботи з різними моделями Land Rover. Завдяки підготовці вони вміють швидко виявити несправність і оперативно її усунути. Наші механіки та автослюсарі впораються з завданням будь-якої складності, навіть якщо в інших автосервісах вам відмовили. Кожен з них володіє навичками за своєю спеціалізацією:

1.  Автомеханік — головний спеціаліст, який може виправити будь-які поломки. Він оглядає авто, проводить діагностику і ТО.
2.  Автослюсар виконує роботу різної складності — від заміни масла до фільтрів і багато іншого.
3.  Шиномонтажник потрібний при сезонному ТО.
4.  Автоелектрик ремонтує та обслуговує електронні частини, працює з бортовими комп’ютерами.

Види технічного обслуговування

Власники іномарки Land Rover можуть пройти ТО в нашому автосервісі «Масленка» згідно з нормами, передбаченими на заводі-виробнику. Залежно від кількості пробігу необхідно здійснювати обслуговування різного ступеня складності: після 10 тис. км усунення дрібних несправностей, заміна моторного мастила, фільтра; після 30 тис. км за діагностика ходової; після 60 тис. км здійснюється заміна мастила в АКПП, паливного і повітряного фільтрів, свічок запалювання, ременя ГРМ, регулювання розвал-сходження і комп’ютерна діагностика.

Крім цього СТО «Масленка» проводить сезонне ТО для підготовки автомобіля до зими або літа. У нього входить зміна гуми, заміна щіток склоочисника і рідини для скел.

Комп’ютерна діагностика Land Rover

Горять індикаторні лампочки на панелі? Обмеження потужності? Перевитрата палива? Індикатори сигналізують про несправності, або про збої комп’ютерної системи. У будь-якому випадку ігнорувати сигнал не можна, щоб їзда не перетворилася в ризиковану подорож. Запишіться до нас на сервіс, щоб пройти діагностику. Після цього фахівці дадуть рекомендації по способу усунення неполадок і розрахують вартість.

Ремонт кермової рейки

Зроблений вчасно ремонт рейки дозволить заощадити гроші та збереже деталь. Причиною пошкодження рейки є розхитування шарнірів, що призводить їх до швидкого зносу. Якщо нічого не зробити, то в кінцевому підсумку доведеться замінювати рульову рейку, що обійдеться в рази дорожче. Дозвольте нашим майстрам замінити вчасно зіпсовані деталі на нові, щоб не довелося її міняти.

Чому в СТО «Масленка» багато клієнтів

1. Ми даємо гарантію на якість роботи.

2. Чесність в обслуговуванні — власник може спостерігати за процесом.

3. Оптимальна ціна.

4. Професійні досвідчені співробітники.

Довірте нам свій автомобіль, щоб і далі підкорювати вершини!