Kia

КИА укр

Автомобілі KIA дуже часто зустрічаються на українських шляхах. Вони досить потужні, надійні, безпечні та одночасно доступні за ціною. Тому українці його й обирають.
Це корейські авто, при створенні яких використовують новітні технології. У них досить розвинута, але проста у функціоналі електроніка. Тому дуже важливо знайти автосервіс, який готовий гарантувати якісну роботу.


Чому «Масленка»?


Головна перевага нашої мережі автосервісів перед офіційними автосервісами KIA – набагато нижчі ціни. При цьому ми обладнані надсучасним інструментом для автомобілів цього бренду. Майстри спеціалізуються на марці, мають великий досвід роботи з ними. Ми маємо оригінальні запчастини від виробника для вашого авто. І якість ремонту нічим не гірше, ніж в офіційних представників бренду.
Тому звертаючись до нас, ви економите з розумом.


Ми працюємо з корпоративним транспортом і з приватними машинами. Для комерційних автопарків готові запропонувати лояльні умови постійної співпраці.


Повний спектр послуг


СТО «Масленка» надає послуги регулярного технічного обслуговування і ремонту будь-якої складності. Якщо вам потрібно замінити масло, інші технічні рідини, поміняти колодки або гальмівні рідини — ми вам допоможемо.
Якщо необхідно провести ремонт ходової, рульової частини, вихлопної системи, ми надаємо ці послуги.
Якщо ви точно не знаєте, що барахлить в авто, проведемо повну діагностику або окремих систем з використанням сучасного комп’ютерного обладнання, виявимо та усунемо поламання.
Також надаємо послуги шиномонтажу й обслуговування кондиціонерів.


Професійний інструмент


Наші автосервіси мають весь необхідний інструмент для ремонту авто КІА: фіксатори ГРМ, інструмент для роботи з двигуном і електронікою. Кожен СТО обладнаний 4 підіймачами та стендом розвалу-сходження.
Використання якісного інструменту, деталей, розхідних матеріалів дозволяє здійснювати ремонт швидко без нанесення шкоди якості. Окрім того, відсутні ризики пошкодження деталей і конструкцій автомобіля.
Також відзначимо, що ми офіційно представляємо бренди Castrol і KYB. Тільки якісні масла, оригінальні запчастини для вашого авто у нас зберігаються на власному складі та дозволяють виконати роботи по заміні деталей максимально швидко.


Якісний сервіс


У нас – велика ремонтна база на кожному з сервісів, достатня кількість ремонтних боксів. Це дозволяє проводити ремонтні роботи швидко, приймати до 20 авто в день. Ми не змушуємо наших клієнтів очікувати навіть у «спекотні» часи – коли столичні водії масово «перевзуваються» у сезон.
Ми призначимо точний час і буде чекати до цієї хвилині. Після огляду авто майстер скаже точний час, коли ви зможете його забрати. Ніяких зривів. Ми бережемо ваш час.
Ми працюємо без вихідних і чекаємо на вас у суботу і неділю. Ви самі обираєте час, який ви можете присвятити догляду за вашим автомобілем.
Якщо вирішите почекати у нас закінчення робіт, до ваших послуг комфортабельна клієнтська зона з WiFi. Можете попрацювати або подивитися кіно.


«Масленка» – це сервіс, який прагне максимальної прозорості та довіри. Ви можете спостерігати, як проводяться ремонтні роботи, в ремонтній зоні або через камери відеоспостереження.


СТО поруч з вами


Зараз мережа «Масленка» об’єднує 3 СТО:
– автосервіс на Оболоні (вул. Полярна, 19 Б);
– автосервіс на Подолі (вул. Глибочицька, 101);
– автосервіс на Позняках (Дніпровська набережна, 17).


Вибирайте, який зручніше та приїжджайте. Ми раді гостям!