Infiniti

Infiniti – це марка автомобілів класу люкс від відомого японського виробника Nissan. Коштує такий автомобіль чимало, але і технічні параметри у нього на висоті. Вважається однією з кращих марок автомобілів з точки зору безпеки. Не можна не відзначити та чудові показники керованості марки і її дизайн.

Такий автомобіль потребує відповідного технічного обслуговування.

Умовно процес можна розділити на кілька етапів:
· діагностика;
· профілактика;
· усунення несправностей.
Крім цього, власник автомобіля повинен самостійно щодня проводити огляд працездатності всіх основних робочих вузлів.

У Києві також чимало володарів цієї прекрасної марки. Тому ми пропонуємо повний спектр послуг для підтримки автомобіля Infinity в ідеальному технічному стані для будь-якої моделі, включаючи EX, FX, G, JX, Q, QX в будь-який модифікації.

СТО “Масленка” здійснює:

· комплексна діагностика;
· комп’ютерна діагностика;
· діагностика ходової;
· заміна мастила;
· заміна рідини диференціала;
· заміна фільтрів;
· чистка і заправка кондиціонера;
· заміна рідини ГУР;
· заміна гальмівної рідини;
· заміна антифризу.

Планове ТО:
· розвал-сходження;
· чистка інжектора;
· заміна акумулятора;
· шино монтаж.
· Ремонт двигуна;
· заміна ременя ГРМ;
· заміна свічок запалювання;
· заміна зчеплення;
· заміна амортизаторів;
· ремонт гальмівної системи;
· ремонт ходової;
· перевірка електроніки;
· заміна та ремонт генератора;
· заміна та ремонт стартера;
· заміна ламп освітлення;
· ремонт рульової рейки.

Абсолютно всі роботи, здійснювані на СТО “Маслянка”, проводяться в суворій відповідності до вимоги виробника.

Нам нема чого приховувати. Ми абсолютно не проти вашої присутності в ремонтному боксі, якщо ви хочете повністю контролювати процес ремонту. Прозора конструкція наших боксів дозволяє вам спостерігати за ремонтом зі зручної клієнтської зони, де є Wi-fi та смачна кава.

Зручне розташування наших автомайстерень не дозволять вам заблукати при пошуку. І навіть якщо поламання застала вас в дорозі, ви просто можете зателефонувати нам. Ми самі приїдемо на місце і дбайливо перевеземо ваш Infinity в майстерню.

Команда професіоналів нашого автосервісу регулярно проходить підвищення кваліфікації. А це значить, що до вашого автомобіля ми знайдемо індивідуальний підхід. Ремонт буде здійснено якісно і в максимально короткі терміни.
Робота наших автомеханіків завжди строго контролюється керівництвом, що є додатковою гарантією якості.

Найчастіше в офіційних гарантійних майстерень навіть при незначній зламання проводять заміну всього вузла. Завдяки власному складу автозапчастин, ми позбавимо вас від зайвих грошових витрат і витрат часу на пошуки потрібних деталей. При цьому ми також даємо гарантію на всі здійснювані роботи та на встановлені запчастини.

Ми ніколи не приступимо до нового ремонту, попередньо не погодивши його з вами. При цьому ви завжди можете отримати у наших фахівців безкоштовну професійну консультацію щодо правильного догляду за вашим автомобілем. Ми зацікавлені не тільки в якісному виконанні своєї роботи. Нам також важливо, щоб ваш автомобіль служив вам як можна довше після того, як покине нашу автомайстерню.

СТО “Масленка” – це професійна автомайстерня, що гарантує вам якісний і оперативний ремонт вашого автомобіля. Важливо не тільки своєчасно усувати зламання. Не менш важливе своєчасне проведення діагностики автомобіля, щоб повністю виключити можливість виникнення майбутніх несправностей. Наш автосервіс оснащений сучасним діагностичним обладнанням, що дозволяє проводити комплексну перевірку вашого автомобіля. Така детальна діагностика дозволяє виявити не тільки вже наявні недоліки.

СТО “Маслянка” працює не тільки з фізичними особами. Для компаній, у яких є не один автомобіль Infinity, у нас спеціальна пропозиція. Якщо ви зацікавлені в професійному і якісному ремонті і технічному обслуговуванні вашого Infinity, просто зверніться в нашу автомайстерню.