Hyundai

Послуги для авто Хюндай у Києві


Ми пропонуємо послуги з діагностичного обстеження, проходження техогляду та ремонту.


• Допоможемо при появі проблем з коробкою передач, двигуном, наявністю характерних звукових сигналів, що свідчать про несправності (відчуваються у вигляді стукотів, ляскання, нерівномірного режиму руху).
• Перевіримо ходову частину, гальма, чистоту фільтрів, характер роботи освітлювальних приладів. Необхідність заміни робочих рідин.
• Зробимо необхідну заміну витратних матеріалів, запчастин. Проведемо планове ТО, почистимо інжектор, виконаємо заміну сезонних шин.
На кожен вид ремонтно-відновлювальних робіт пропонується гарантія.


Переваги корейських легкових машин


1. Корея виробляє зручні автомобілі, в яких поєднується ергономіка, та витривалість. Номенклатурна лінійка моделей дозволяє обрати продукцію з усіма видами кузовів. Найбільш популярним є седан, універсал, хетчбек, гарний попит мати купе та мінівени.
2. Безпека транспортних засобів, що підтверджена результатами багатьох краш-тестів.
3. Значна кількість дилерських та сервісних центрів допомагає швидко придбати автомобіль, налаштувати системи, що вийшли з ладу (це відбувається рідко). Якщо своєчасно проходити ТО, проблем не виникає.
4. Крім ходових характеристик, покупці задоволені екстер’єром та салоном авто. Можливістю обрати «залізного коня» в економ або бізнес-версії, зупинитися на бензиновому чи дизельному двигуні, додати комфорту з EDB та ABS.
5. У порівнянні з мастодонтами автомобільного ринку, Корея намагається їх наздогнати, проте не втратити своєї головної фішки доступної вартості, яка сьогодні для багатьох є пріоритетним фактором у купівлі машини.
Експерти прогнозують: значний попит на Hyundai та інші моделі корейського виготовлення через декілька років може призвести до того, що Японія лишиться позаду за кількістю річних продажів авто по всьому світу.


Чому треба звертатися до СТО «Масленка»


Наша станція технічного обслуговування пропонує киянам і гостям міста 3 сервісні точки ремонту:


– Оболонь,
– Поділ,
– Позняки.


Київ поділений Дніпром на 2 частини, тому вам підійдуть правобережні й лівобережні СТО. До лівого берега відноситься Дніпровська набережна, 17, до правого – вул. Глибочицька, 101 та вул. Полярна, 19б.


1. Наявність запасу деталей дозволяє нам оперативно виконувати ремонтні заміни.

2. Досвідчені бригади фахівців працюють злагоджено: якщо у вашому автомобілі виявлено декілька проблем, вони будуть послідовно вирішуватися в найкоротші терміни.

3. Прийом та обслуговування автомобіля за розкладом запорука того, що клієнт не чекатиме.

4. Не кинуті, а гостинно прийняті. Перевірка технічного стану автомобіля, усунення несправностей, технічне обслуговування вимагають часу. Клієнтам, які вирішили почекати, поки автомобіль придбає технічну готовність, ми надаємо зручне приміщення, де можна відпочити або попрацювати у віддаленому режимі.

5. Вартість, яка по кишені. Перебуваючи в Україні, ми на практиці знаємо про рівень життя в країні, тому керівництво СТО «Масленка» намагається зробити обслуговування необтяжливим у фінансовому відношенні.

6. Плануємо розширюватися, тому постійно проводимо навчальні заняття для новачків, що проходять стажування під наглядом досвідчених колег. Наш розвиток можливий завдяки тому, що клієнти задоволені обслуговуванням і не тільки самі звертаються до нас, але й активно рекомендують СТО «Масленку» своїм знайомим.

7. Ваша зручність — у нашій 7-денний роботі. Працюємо без вихідних на благо клієнтів.


Приїжджайте у разі необхідності, а також користуйтеся можливостями асистансу, перебуваючи в інших містах.