Honda

Соічіро Хонда, засновник компанії HONDA, вважав що шлях до підвищення і зростання проходить через регулярні падіння, провали, якісний самоаналіз. Успіху належить лише 1% виконаних дій, а пріоритетні 99% припадають на невдачі.

Хлопчику з бідної сім’ї, якого очікувало досить посереднє майбутнє без елітної освіти, вдалося стати власником впливової та успішної автокомпанії, що прославила свою країну в далеких куточках Землі. Невтомний винахідник, гонщик і просто людинолюбна особистість, він з дитинства мріяв створити щось таке, що принесло б величезну користь людям.

Молоденький хлопчина кидає школу і відправляється в Токіо, щоб опанувати спеціальність механіка. Згодом талановитий самородок, якому любов до техніки прищепив батько, за своє життя створює 150 патентів. Випробувавши свої сили в успішному створенні мопедів і скутерів, Хонда починає успішний автошлях з гоночних моделей. Завойована першість на перегонах надихнула Майстра на нові звершення і він вирішив створити легковий автомобіль.

Первістком стала в 1967 році Honda N360, в конструкції якої з’явилося повітряне охолодження. У 1972 році випущений Civic став конкурувати з європейським автопромом.

Сьогодні у продаж вийшло 10-е покоління моделі, що не втрачає популярність. 1976 рік ознаменувався появою скромного Accord. Замовлення перевищили очікування, тому 3 роки по тому світ побачив Accord у версії седан і Prelude-купе. Honda Acura з’явилася в 1986 році в США на заводі, побудованому в Америці.

Це була перша преміум-версія в лінійці машин, що випускалися на той час. «Макларен» став загальною назвою успіху, коли в 1988 році McLaren-Honda виграла на гонках 15 змагань з 16-ти. Honda CR-V (1995 р.), абревіатура якої розшифровується, як «зручна машина для відпочинку», і сьогодні утримує планку кращого кросоверу серед позашляховиків конкурентів. У 2006 році була вперше у світі створена машина CLARITY 2006 FCX, що працює на водневому паливі.

У минулому році корпорація Honda відзначила 70-річний ювілей. За час свого розвитку, «Хонда» спеціалізувалася не тільки на автомобілебудуванні. Додаткові розробки компанії стосувалися: – екологічної складової (електромобіль EV PLUS, 1997 рік, потім бензиново-електрична модель Insight з низьким викидом вуглецю, 1998 рік); – комфортності переміщення по незнайомій місцевості (на 10 років раніше, ніж були введені в експлуатацію GPS, «Хонда» розробила власну систему навігаційної орієнтації в 1981 році); – робототехніки (робот Asimo, 2000 рік); – сільськогосподарської техніки; – мотоциклів (створення конструкцій, які займали 1-і місця за різними показниками, розробка подушки безпеки, випробуваної у 2006 році на Gold Wing).

Продаж всіх видів мотоциклів склала 300 000 одиниць; – літакобудування (у 2015 році світ побачив Honda Jet). 119 підприємств в 33 країнах свідчать про високу потрібність надійних автомобілів бренду Honda. Поза сумнівами, конструкторський потенціал японського виробника настільки великий, що ми невдовзі побачимо безліч нових розробок, що випереджують свій час.

Послуги СТО Honda в Києві СТО «Масленка» виконує перевірку стану автомобіля в плані технічної справності.

· Завдяки візуальній перевірці ми здатні побачити можливі несправності. Комп’ютерна діагностика показує приховані моменти, виправлення яких на початковій стадії допоможе уникнути серйозних відновлень і грошових витрат в майбутньому.

· Заміна масел, рідин, фільтрів – обов’язкова періодична процедура, яку не вдасться скасувати. Ми готові зробити це акуратно і професійно.

· Вийшов з ладу акумулятор? Змінилося положення розвалу-сходження коліс? Потрібно відновити роботу двигуна, прочистивши систему вприскування палива? Звертайтеся в одну з трьох столичних СТО «Масленка», розташованих на правому і лівому березі Дніпра.

· Ремонтні роботи допоможуть швидко повернути автомобілю мобільність, усунуть сторонні шуми та скрипи, замінять запчастини, що вийшли з ладу. Рульова, ходова, мотор, електроніка будуть в повному порядку! Звертайтеся до нас, коли виникають сумніви з приводу функціонування деталей і систем, а також в разі раптового зламання.

Переваги нашої СТО Honda в Києві

1. Упорядкованість Ми ведемо облік клієнтів, що заздалегідь записалися, тому ніхто не буде забутий, кожного приймемо на обслуговування відповідно до розкладу. Якщо є бажання нагадаємо клієнту про майбутнє ТО.

2. Діловий етикет Ми не витрачаємо даремно найцінніший ресурс ваш час. Питання по суті, коректно і ввічливо. Співробітники не дозволяють собі грубощі та ігнорування питань клієнтів. Моніторинг якості сервісу дозволяє нам запропонувати вам європейський рівень обслуговування.

3. Незмінно висока якість робіт Добра репутація забезпечує довіру з боку давніх клієнтів і прибуття нових автолюбителів. Ми – за високі стандарти сервісного обслуговування!

4. Запчастини від виробника Напевно, ми могли б запропонувати вам дешеві підробки від незрозумілих виробників. І не сумніваємося, що був би попит, адже сьогодні багато хто намагається заощадити. Але в підсумку така помилкова арифметика обернеться подвійними витратами: швидке зламання встановлених запчастин призводить до усвідомлення того, що краще заплатити більше, але не хвилюватися з приводу можливих технічних негараздів протягом терміну, гарантованого виробником.

5. Оптимальність проведення робіт Ми не зацікавлені в тому, щоб нав’язати вам повний ремонтний пакет, замінивши все, що тільки можна. Так, це вигідно для СТО, але безперспективно: іншим разом ви самі не захочете до нас приїхати. Орієнтуємося на діагностичні перевірки, тому зайвих замін не виробляємо.

6. Лояльне ставлення до кожного До нас приїжджають власники автомобілів преміум-класу і «дідків на колесах», вік яких налічує 30 років експлуатації та більше. Кожен вибирає при купівлі ту машину, яку може собі дозволити, але це не означає, що бувалого «залізного коня» ми скривдимо і погано відремонтуємо.

7. Відповідність цін Ми не змінюємо вартість ремонту, якщо він триває кілька днів. Після діагностики майстер орієнтує клієнта щодо розміру вкладень і ця сума залишається тою самою на день оплати отриманих послуг. На СТО «Масленка» на вас чекають кваліфіковані майстри. Обирайте зручну локацію для відвідування: правий берег – Оболонь, Поділ, лівий берег – Позняки. Адреси вказані на сайті.