Geely

Geely – одна з найбільших китайських компаній з виробництва автомобілів.  Обсяги продажів зростають від місяця до місяця, тому важливо, щоб кожен автовласник цієї марки авто мав якісне обслуговування і відповідний особливостям цієї марки ремонт.

Рекомендації виробника по ТО

Своєчасне проведення діагностики Geely дозволяє підтримувати експлуатаційні характеристики автомобіля в нормі та значно збільшити термін його служби. Технічне обслуговування містить цілий комплекс робіт, що дозволяє підтримувати транспортний засіб у робочому стані. Виробник настійно рекомендує проводити обслуговування через кожні десять тисяч пробігу або щороку.

Важкі умови експлуатації

До важких умов експлуатації відносяться:
• рух по бездоріжжю або вибоїстих дорогах;
• рух в умовах запиленості;
• експлуатація автомобіля при низьких температурах повітря;
• експлуатація автомобіля в таксі.
В умовах важкої експлуатації діагностика, технічне обслуговування і ремонт на розсуд власника автомобіля можуть проводитися раніше встановлених виробником параметрів. Особливу увагу слід приділити стану фільтрів і мастила, паливній системі, шарнірам і пильовикам рульового управління, а також ходової частини автомобіля.

Обслуговування та ремонт

Для гарантійного обслуговування Geely важливо вибрати правильний автосервіс, оснащений всім необхідним обладнанням, як діагностичним, так і для ремонту. При цьому не менш важливими факторами є досвід і наявність необхідних знань про механізми автомобіля і тонкощах їх обслуговування.

СТО “Масленка” якраз той самий автосервіс в Києві, де можна провести всі необхідні заходи з підтримки Джили в безвідмовному стані та продовжити термін його служби. У нас можна провести детальну діагностику, обслуговування та ремонт усіх вузлів автомобіля як популярних зараз моделей Geely Emgrand седан, Emgrand GT, Emgrand X7 і Atlas, так і раніше випущені моделі Geely Vision, Otaka, MK, MK Cross, GC6.

СТО “Маслянка” проводить ремонт всіх систем автомобіля:

двигун;
ходова;
електроніка;
• рульова.
Фахівці автосервісу регулярно вдосконалюють свої навички та готові взятися за ремонт самих нестандартних проблем. Крім цього, в автосервісі можна пройти планове технічне обслуговування Geely.

Планове технічне обслуговування включає:

• шиномонтаж і розвал сходження;
• заміна мастила у всіх механізмах;
• заміна фільтрів будь-якого призначення;
• робота з авто кондиціонерами, включаючи його заправку;
• заміна і ремонт дрібних деталей, включаючи свічки запалювання та інші роботи.

СТО “Масленка” один з небагатьох автосервісів в Києві, є офіційним представником CASTROL. А це означає, що заміна мастила дозволить заощадити та одночасно забезпечити Geely одним з кращих масел у світі.

Переваги СТО “Масленка”

1. Автосервіси знаходяться в зручних локаціях Києва, а це значить, що не доведеться витрачати час на пошуки.
2. На всі роботи та запчастини діє гарантія.
3. Власний склад запчастин дозволяє швидко здійснити навіть найскладніший ремонт в короткі терміни не витрачаючи час на пошуки.
4. Відкритий доступ в ремонтний бокс дозволить контролювати всі маніпуляції з автомобілем.
5. Комфортна клієнтська зона з безкоштовним Wi-fi та можливістю спостереження за ремонтом на моніторах, тому, що все бокси оснащені відеокамерами.
6. Максимум інформації надається ще до початку робіт. Фахівці обов’язково узгодять з клієнтом всі деталі перш, ніж приступити до роботи. Це є стовідсотковою гарантією того, що зайвих маніпуляцій проводитися не буде, якщо про них не знає клієнт.
7. Чітке дотримання термінів. Досвід і кваліфікація персоналу дозволяє проводити роботи точно в строк, не затягуючи ремонт.
8. Постійне вдосконалення. Навіть не зважаючи на багатий досвід і здатність майстрів виходити з будь-яких нестандартних ситуацій, керівництво завжди стежить за своєчасним оновленням як технічної бази автосервісу, так і професійних знань і навичок персоналу.
9. Контроль якості діє на будь-якому етапі робіт.
10.  Вигідні ціни в автосервісі діють завжди. При цьому для юридичних осіб діють особливі умови.

Щоб отримати дійсно професійне обслуговування в максимально короткі терміни та бути впевненим в його якості варто звернутися в СТО “Маслянка”. Багаторічний досвід майстрів в поєднанні з грамотною організацією керівників і новітнім обладнанням дозволяють СТО впевнено залишатися серед перших.