СТО для Ford

Як можна характеризувати автомобілі FORD?
Ford

Як типово американські авто, головна риса яких – це практичність. Вони надійні і якісні, забезпечують максимальний рівень безпеки і рідко ламають. Кожна їх система налагоджена так, щоб працювати максимально довго і без перебоїв.

Проте вічних автомобілів, як і вічних двигунів, не існує. Тому вам потрібно знайти автосервіс, якому ви будете повністю довіряти і який буде відповідати найвищим вимогам до якості робіт і сервісу. І СТО для Ford – це автосервіс «Масленка», який спеціалізується зокрема на машинах марки ФОРД.

Послуги СТО ФОРД в Києві

СТО «Маслянка» спеціалізується на всіх моделях автомобілів FORD:
– Focus 1, 2 і 3 покоління;
– Transit і Transit Connect;
– Fiesta;
– B-MAX, С-MAX;
– Fusion;
– Kuga.

СТО «Масленка» обслуговує як з легкові авто, так і з мікроавтобуси і фургони ФОРД із загальним маркуванням Transit. Маємо необхідні комплектуючі для ремонту і обслуговування комерційного транспорту. Також спеціалізуємось на обслуговуванні корпоративних автопарків, які складаються з різних авто.

Ми проводимо всі види роботи з діагностики, технічного обслуговування і ремонту. Ми замінимо гальмівні колодки і диски в автомобілях FORD, попрацюємо з ходовою системою, проведемо повну діагностику з використанням комп’ютерного обладнання та на її основі дійсно потрібні ремонтні роботи. Здійснює шиномонтаж автомобілів ФОРД.
У нас є власний склад автозапчастин, що дозволяє з легкістю знайти будь-яку потрібну деталь для машин ФОРД в стислі терміни і провести ремонт швидко і без зайвого клопоту.

Заміна масла в автомобілях FORD в Києві
Форд2укр

Автосервіс «Масленка» є сертифікованим центром Castrol. Заїжджайте до нас, щоб замінити масло в двигуні вашого авто на мінеральний продукт найвищої якості, який служить довше і гарантує оптимальний режим роботи мотора.

Наші переваги

Ми знаємо все про технічні особливості і маємо величезний досвід роботи з автомобілями марки ФОРД.


Автосервіс «Маслянка» – це спеціалізовані СТО FORD в трьох районах Києва (Поділ, Позняки, Оболонь). Кожне СТО обладнане найсучаснішим інструментом, має велику кількість підіймачiв, що дозволяє оперативно прийняте ваше авто на ТО і провести роботи в найкоротші сервіси без зайвих черг.

Наші додаткові переваги – фіксовані демократичні ціни, високий рівень сервісу, програми лояльності для постійних гостей. Вибирайте автосервіс поруч з вашим будинком і стаєте нашим постійним гостем.