Daewoo

За свою історію Daewoo випустило більше десятка моделей авто, що мають попит. На сьогодні нею володіє американська корпорація яка перейменувала марку на General Motors Korea.

Чому водії вибирають Daewoo?

Купуючи автомобіль, водій мріє, щоб марка ідеально відповідала всім вимогам і коштувала недорого. Численні позитивні відгуки водіїв про авто виробництва Кореї, Польщі або Узбекистану підтверджують правильність вибору. «Робоча конячка» надійна, легко керована на слизьких дорогах і по бездоріжжю”.

Необхідність своєчасної діагностики

Але якою б якісною було авто, її необхідно обслуговувати відповідно до нормативних установок. Професійні фахівці, що працюють в автосервісі «Масленка» подбають про діагностику і своєчасний якісний ремонт вашого авто.

Коли слід звертатися в автосервіс

З настанням весни або при підготовці до холодних місяців власники замислюються про сезонної перевірки технічного стану свого автомобіля. Підвищення або зниження температури повітря негативно впливає на дрібні тріщинки, які можуть викликати корозію кузова.

Своєчасний догляд за акумулятором, ходовою системою
Акумулятор потребує огляду кожні 6 місяців для регулярного чищення клем. Крім того, треба звернути увагу на стан та рівень мастила і технічних рідин. Ходова система автомобіля потребує постійного спостереження, особливо при зміні сезонів, адже пильовики лопаються від перепадів температур.

СТО «Масленка» надає широкий спектр сервісних послуг для автомобілів не один рік. Клієнти, звернувшись до нас оцінили якість і швидкість роботи та продовжують вибирати нас.

Модельний ряд легкових автомобілів Деу

Ми працюємо з усіма моделями даної марки, включаючи наступні: Nexia, Gentra, Matiz, Espero, Leganza, Sens, Nubira, Lacetti, Lanos, Tico.

Досвідчені фахівці

Кваліфіковані майстри забезпечать миттєвий пошук несправностей вашої Daewoo. Вони знаються на сильних і слабких сторонах будь-якої моделі, а також мають багаторічний досвід роботи. Завдяки цьому детально пояснять вам як буде проходити процес технічного обслуговування. Підкажуть відповідний метод виправлення дефектів і поломок.

Необхідний асортимент автозапчастин

Співпрацюючи з перевіреними постачальниками запчастин ми гарантуємо установку нових якісних елементів. На складі є необхідний набір деталей і мастил. А в разі необхідності ми подбаємо про швидке доставлення.

Технічне обслуговування

Завданням ТО є попередження несправностей, щоб уникнути подальшого ремонту:

· регулювальні роботи;
· заправні;
· мастильні;
· кріпильні;
· електротехнічні;
· діагностичні.

Що включає діагностика

Фахівці проводять обстеження за допомогою сканерів, датчиків, адаптерів для виявлення неполадок. Завдяки цьому можна виявити слабкі сторони та
приділити їм увагу при ремонті, щоб уникнути капітального ремонту в майбутньому.

В ході перевірки обстежують наступні системи:

· ходова частина;
· гальмівна;
· система охолодження;
· кермове управління;
· двигун;
· паливна система;
· запалювання та акумулятор;
· коробка перемикання передач;
· розвал-сходження;
· кондиціонер.

Ремонт

Самостійний ремонт свого авто не може гарантувати високу якість. Чому? По-перше, комплексний ремонт вимагає залучення декількох фахівців. По-друге, оснащення автосервісу технічним обладнанням забезпечить точність, швидкість та гарантію. Все це ви знайдете у нас в умовах спеціалізованого сервісного центру.

Переваги центру по ремонту авто «Масленка»

Ви самі можете переконатися в перевагах нашого автосервісу. Наші клієнти безперечно отримують:

1. Високу якість робіт.

2. Ввічливе спілкування.

3. Точне дотримання термінів ремонту і техобслуговування.

4. Чесні доступні ціни та гарантію.