Chery

 Chery Automobile Co. – автоконцерн, відомий багатьом киянам. З 1997 року завод почав випускати свої перші автомобілі та відразу ж завоював визнання автолюбителів. Головні переваги цієї марки перед іншими — це якість за доступною ціною.

Автосервіс для  Черри

У Києві Chery – один з найпопулярніших автомобілів. Однак, не в кожному автосервісі здатні надати належне обслуговування, необхідне цій марці. СТО “Масленка” – це якраз той автосервіс, де працюють майстри, які пройшли підготовку для роботи з автомобілями цей марки. Тут можна провести обслуговування таких моделей, як Amulet, Tiggo, Eastar, QQ, Fora, Oriental Son, Kimo, Jaggi, Karry, Beat, M11, A13.

Діагностика

Приступати до ремонту автомобіля без попередньої діагностики щонайменше недоцільно.

В СТО “Масленка” проводиться комп’ютерна діагностика всіх систем автомобіля. Включаючи двигун, ходову частину, гальмівну систему, освітлення, фільтрів, рівня рідин. Досвідчені співробітники компанії детально розкажуть про всі виявлені зламання та детально проконсультують з приводу їх ремонту.

Технічне обслуговування

Ми проводимо як планове технічне обслуговування автомобілів, так і розширене. Воно дозволяє запобігти передчасному зносу механізмів, що у свою чергу дозволяє заощадити на майбутньому ремонті. При цьому ціни на будь-який вид техобслуговування на порядок нижче, ніж в інших СТО.

Ремонт

Автомобіль Chery має і слабкі сторони. При цьому не завжди правильна експлуатація автомобіля, важкі кліматичні умови та недосконале дорожнє покриття сприяють швидкому зносу деталей і вузлів автомобіля. Механіки знають всі необхідні тонкощі механізмів автомобіля цієї марки. Плюс до цього, в асортименті запчастин СТО “Масленка” завжди знайдуться необхідні деталі. Здійснимо такі види ремонту:

· двигуна, а зокрема, заміна зчеплення, ременя ГРМ і свічок запалювання;
· ходової частини, що включає ремонт ходової та гальмівної систем, а також заміну амортизаторів;
· електроніки з заміною при необхідності генератора, стартера, а також заміна ламп освітлення;
· рульової рейки.

Переваги для клієнта

Важливо, щоб клієнт відчував себе впевнено і комфортно також, як і його автомобіль. У СТО “Масленка” є все, щоб забезпечити клієнту комфортне обслуговування:

· наші три СТО розташовані в зручних районах Києва так, щоб не виникли труднощі з пошуком;
· ми не починаємо ремонт до тих пір, поки кожна операція не буде узгоджена з клієнтом, захищаючи його таким чином від зайвих витрат;
· клієнт в будь-який час може сам спостерігати за ходом ремонту його автомобіля в ремонтному боксі;
· комфортна клієнтська зона дозволяє спостерігати за ремонтом або обслуговуванням автомобіля на спеціальних моніторах. Зображення виведені через системи відеоспостереження, які встановлені в кожному ремонтному боксі;
· клієнтові не доведеться шукати необхідні для ремонту запчастини, через те, що в СТО “Масленка” є власний склад автозапчастин;
· гнучка цінова політика компанії дозволяє розв’язувати будь-яку проблему з ремонтом не обтяжуючи клієнта зайвими витратами;
· зручні форми оплати;
· ми працюємо як з фізичними особами, так і з юридичними;
· на всі послуги та запчастини обов’язково надається гарантія.

Вибираючи СТО “Масленка” в Києві для ремонту вашого автомобіля, ви можете бути повністю впевнені в оперативному і якісному обслуговуванні.