Автосервіс для BMW

Марка BMW, безумовно, – одна з найпопулярніших автомобілей у світі. І це легко зрозуміти, адже БМВ – це оптимальне поєднання стильного дизайну, надійності, стабільності у роботі всіх систем і якості кожної деталі.

За BMW хочеться доглядати і забезпечити такій красі найвищий рівень технічного обслуговування. Тим більше, що при правильному догляді вони фактично не ламаються і можуть служити дуже довго. Важливо лише знайти СТО, співпрацею з яким ви будете повністю задоволені.

Чим ми відрізняємось від офіційного сервісу BMW?

Офіційні сервіси зазвичай встановлюють вищі ціни просто тому, що мають у назві слово «офіційний». На якість цей прикметник жодним чином не впливає. Тобто ви банально переплачуєте за бренд.

В автосервісі «Масленка» – якість така ж, а часом і вища. А от ціни нижчі. Ми руйнуємо основне правило економіки – співвідношення ціни і якості. Ми пропонуємо вищу якість за менші гроші.

Ми займаємося ремонтом і обслуговуванням БМВ з 2004 року і вже допомогли сотням автовласників цієї марки.

СТО для BMW у Києві

Спеціалізацією автосервісу «Масленка»  є  обслуговування та ремонт легкового і комерційного транспорту марки BMW. Ми спеціалізуємось на наданні всього комплексу сервісних послуг для наступних моделей:

– серія 1 на 3 і на 5 дверей;

– серія 2 Купе, Active Tourer, Gran Tourer;

– серія 3 Седан;

– серія 4 Купе, Кабріолет, Гранд Купе;

– серія 5 Седан;

– серія 6 ​​GT;

– серія 7 Седан;

– серія 8 Купе;

– BMW X;

– BMW Z Родстер;

Ми працюємо з новими моделями і з машинами, які вже мають кількадесят років і величезний пробіг. І надаємо якнайкращий догляд для кожного авто.

Послуги СТО BMW

Автосервіс «Масленка» надає послуги з ремонту, діагностики та технічного обслуговування автомобілів BMW. Ми замінимо моторне масло, фільтри, технічні рідини, елементи гальмівної системи. Почистимо і заправимо автокондиціонер. Надаємо послуги шиномонтажу, розвалу-сходження, чищення інжектора. Ремонтуємо ходову,и рульову систему.

Кожен з автосервісів «Масленка» оснащений достатньою ремонтною базою і сучасним інвентарем для проведення оперативного ТО.

Заміна масла і деталей в BMW

Ми є офіційним партнером торгової марки Castrol і замінимо масло в двигуні БМВ на якісний продукт, який припаде до смаку вашій машині.

Також ми офіційної представляємо бренд KYB і маємо свій власний склад оригінальних автозапчастин для всіх моделей BMW. Наявність власного складу дозволяє нам знайти необхідну деталь швидко, і відповідно – швидше провести ремонтні та технічні роботи. У нас ви не почуєте фразу: почекайте тиждень, ми вже замовили для вас фільтр, очікуємо доставку.

7 основних переваг автосервісу «Масленка»:

– річна гарантія на всі роботи і послуги;

– кваліфікованість і ввічливість всього персоналу;

– можливість пройти у ремонтну зону і перевірити особисто якість робіт;

– відсутність черг і суворе дотримання обумовлених термінів;

– географічна близькість – це автосервіс поряд з домом.

Автосервіс BMW в вашому районі

Наразі СТО «Масленка» – це три автоцентри на Лівому і Правому березі Києва:

– автосервіс на Оболоні за адресою вул. Полярна, 19 Б;

– автосервіс на Подолі за адресою вул. Глибочицька, 101;

– автосервіс на Позняках за адресою Дніпровська набережна, 17.

Кожен із них відповідає нашим загальним високим стандартам, і вам просто потрібно обрати, в який вам звернутись зручніше. Нам дуже приємно, коли до нас звертаються мешканці віддалених районів столиці і навіть спеціально заради нашого автосервіса приїжджають до столиці із області. Це свідчить про визнання клієнтами якості наших послуг і сервісу.

СТО працює без вихідних, 7 днів на тиждень. Записатись на планове ТО ви можете телефоном +38 044 338 08 48