Alfa Romeo

Італійський виробник автомобілів Alfa Romeo спеціалізується на виробництві легкових і спортивних автомобілів. У Києві досить багато цінителів цієї марки. Завжди приходить час, коли виникає необхідність в ремонті автомобіля. З підбором СТО для авто такої марки можуть виникнути складності.

 Найкраще СТО для Альфа Ромео

Фахівці СТО “Масленка” готові запропонувати якісний ремонт і професійне обслуговування. У нас є всі ресурси для цього. Ми обслуговуємо популярні моделі: 166, 145, GTV, 146, Brera, 147, 155, 156, 159, 164, GT.

Послуги, що надаються СТО “Масленка”

В першу чергу автомобіль повинен пройти діагностику. Комплексна та комп’ютерна діагностика дозволяє виявити дрібні недоліки в роботі всіх вузлів автомобіля Alfa Romeo. Ми обов’язково попередньо озвучимо вам всі роботи, які потрібні вашому автомобілю.

Технічне обслуговування автомобіля включає заміну:

· мастила автоматичної та механічної КПП, ДВС;
· повітряного і паливного фільтрів, а також фільтра салону;
· антифризу;
· гальмівної рідини;
· заправку та обслуговування кондиціонера.

Ремонтні роботи:

· двигуна;
· ходової;
· гальмівної системи;
· ремонт стартера, рульової рейки та ін.;
· заміна ременя ГРМ, свічок запалювання, ламп освітлення;
· заміна генератора;

Запчастини

Ви можете бути впевнені, що при заміні несправних деталей на нашому СТО буде встановлена нова запчастина. У нашому розпорядженні є мастила та матеріали. А це значить, вам не доведеться самостійно шукати.

Досвід роботи наших фахівців

Ми працюємо вже більш як чотирнадцять років. За цей час ми накопичили достатньо досвіду, щоб вирішити будь-яку ситуацію, пов’язану з ремонтом автомобілів. Нас рекомендують друзям. Ремонт в нашій автомайстерні обійдеться вам набагато дешевше, ніж в офіційних ремонтних сервісів автомобіля Alfa Romeo.

Умови праці

Ми працюємо ми не тільки з фізичними особами. Для юридичних осіб у нас також є цікаві та вигідні пропозиції на обслуговування автомобілів марки Alfa Romeo. Зателефонуйте нам, і наш менеджер обов’язково розповість вам всі деталі.
Кожен наш ремонтний бокс обладнаний відеоспостереженням, щоб ви могли в режимі реального часу спостерігати за ремонтом з клієнтської зони. До речі, наша зручна клієнтська зона оснащена безкоштовним Wifi. Поки ремонтують ваш автомобіль, ви можете спокійно займатися своїми справами або провести час за переглядом фільму. Якщо ж ви хочете бути присутніми під час ремонту поруч з вашим автомобілем — ми проти не будемо.

Тому якщо ви стали щасливим володарем італійського автомобіля, обов’язково загляньте до нас для знайомства.