Acura

З середини 80-х років автовиробник Японії Honda вивів на американський ринок автомобіль преміум-класу Acura. Багато власників вибирають авто з-за високої якості та технічного оснащення, що задовольняє побажання і потреби водіїв. Можна відзначити основну відмінність Acura від аналогічних моделей Honda – спортивний вид в поєднанні високого рівня набору компонентів. Технічні характеристики зробили автомобіль популярною у всьому світі.

Багато хто помилково вважає, що автомобіль дорогий в обслуговуванні. Ми готові переконати вас в тому, що ремонт і технічне обслуговування японських надійних машин з нашою допомогою обходиться не дорого. СТО Масленка надає послуги з діагностики та ремонту авто Acura. Майстри, які мають багаторічний досвід, оперативно визначать і усунуть поламання, підготувавши машину до холодної зими або до далеких подорожей.

Професійні механіки знають особливості кожної моделі, її сильні та слабкі характеристики, яким вони приділять особливу увагу. Довірте нам своє авто, щоб своєчасно провести всі настройки та сервісні процедури. Адже замінити одну зношену деталь, куди простіше і дешевше, ніж міняти всю систему, що вийшла з ладу.

Якісний сервіс і сучасне обладнання

Ми співпрацюємо з надійними постачальниками, які доставляють на склад всі необхідні для ремонту якісні деталі. Виконуємо технічне обслуговування всіх моделей Акура. Спочатку випускалася тільки модель Legend. Потім модельний ряд було розширено, включаючи класи: позашляховик, купе і середній. Працюючи з усіма модифікаціями: позашляховики Acura CDX, Acura MDX, Acura RDX, купе Acura NSX, середній клас Acura RLX, ми зробимо заміну дефектних деталей на нові.

Автосервіс Маслянка забезпечить:

• сервіс європейської якості;
• гарантію на всі послуги;
• професійний вибір деталей досвідченими майстрами;
• оптимальний баланс ціни і якості.

Чим наш сервісний центр відрізняється від інших майстерень?

Проводячи діагностику, ремонт і обслуговування, автосервіс застосовує новітні технології, інструменти та обладнання, випущені популярними компаніями, які працюють у сфері випуску техніки для авторемонту. Завдяки цьому просто і швидко вдається усувати складні несправності. Співробітники, регулярно проходять підвищення кваліфікації, вміло користуються новим фірмовим обладнанням, що відкриває безмежні можливості в успішному проведенні техобслуговування. А багаторічний досвід в роботі з конкретними моделями Acura, дає можливість миттєво і точно вказати на причину несправності та вибрати найбільш оптимальне рішення, враховуючи фінансові можливості власника.

Крім того, ми завжди можемо запропонувати оригінальні запчастини для Acura, маючи в наявності на складі СТО навіть дефіцитні деталі для двигуна, ходової частини та інших блоків. Величезний вибір автозапчастин від провідних світових виробників дозволяє надати гарантію на їх довгострокове використання.

Під час процесу ремонту, клієнт СТО може спостерігати за роботою майстра за допомогою монітора. А безкоштовний Wi-Fi, що роздає Інтернет на території центру, дозволить заповнити час очікування. До початку ремонту наш фахівець обговорить з вами всі нюанси роботи, лаконічно і докладно пояснивши всі етапи, і домовиться про доступну вартості послуг. Сервіс на високому рівні обслуговування забезпечить спокійне перебування в нашому СТО.

Комплекс послуг

В СТО Масленка водії Acura отримають необхідну консультацію від професійних майстрів і можливість вибрати відповідні сервісні процедури для автомобіля. Перелік робіт і послуг:

• діагностика і ремонт ходової частини: амортизатора, стабілізатора та інші;
• обслуговування рульового управління: заміна насоса гідропідсилювача керма, заміна пильовика і рульового наконечника авто;
• ремонт гальмівної системи: настройка ручного гальма, заміна шланга, дискових колодок, гальмівної рідини, головного гальмівного циліндра та інших частин;
• діагностика і ремонт паливної системи: завмер тиску паливного насоса, заміна бензонасоса;
• ТО: діагностика та заміна радіатора, зняття, установка захисту двигуна;
• ремонт трансмісії, зчеплення та інше;
• ремонт двигуна: заміна опори подушки двигуна, завмер компресії без зняття колектора, заміна прокладок, установка турбін, заміна поршня та інші послуги;
• обслуговування приводних ременів і роликів: гідропідсилювача і кондиціонера;
• ремонт ГРМ, заміна ланцюга приводу ГРМ, перевірка міток;
• заміна фільтрів: повітряного, кондиціонера, дизельного, паливного;
• заміна масел авто, рідин і охолодження.

Наші фахівці запропонують і допоможуть підібрати відповідні запчастини або зробити діагностику, ремонт і обслуговування автомобіля з урахуванням співвідношення ціна – якість. Численні позитивні відгуки клієнтів про нашу роботу підтверджують результативність нашого сервісу. СТО Маслянка знаходиться в трьох районах Києва, куди зручно звернутися за допомогою. Вибирайте нас, щоб отримати кращу якість за менші гроші.