Заміна мастила в АКПП

Більшість сучасних автомобілів сьогодні мають автоматичну коробку передач. Це зручніше, тому що у водія відпадає необхідність постійно натискати на зчеплення і самостійно перемикати передачі. Рухи стають більш плавними, а водіння – комфортним. Однак, власники транспортних засобів «на автоматі», на жаль, не завжди знають, як і коли обслуговувати або ремонтувати АКПП. Найчастіше, на машині їздять до тих пір, поки трансмісія не починає «смикатися», «штовхатися» або видавати сторонні звуки. І як показує наша багаторічна практика, іноді звернення в сервіс відбувається вже занадто пізно.

Багато автомобілістів не знають, що мастило в АКПП горить і зношується так само, як і в двигуні. Аналогічним чином необхідно замінити масляні фільтри в автоматичній коробці передач та при необхідності, провести послугу апаратна заміна мастила в АКПП з попередньою промивкою системи.

Коли потрібна заміна рідини АКПП

У коробках передач часто зустрічаються сильно перегорілі масла з поганим запахом, які негативно впливають на експлуатацію всієї системи і прискорюють знос деталей. На практиці правильно проведена заміна масла в коробці передач з промиванням може в буквальному сенсі творити чудеса. Наші фахівці, реалізуючи дану послугу, автоматично позбавляють клієнтів від необхідності проведення дорогого капітального ремонту АКПП.

Увага! Що до вартості ремонту двигуна, цін на заміну мастил та встановлення фільтрів звертайтесь до наших менеджерів.

Ми рекомендуємо вам СТО Масленка як спеціалізований автосервіс, де про ваш автомобіль подбають дуже вміло, ретельно і з гарантією. Наші фахівці обслуговують коробки передач всіх моделей і марок авто. Крім того, вони також виконують поточне обслуговування та інші додаткові послуги, такі як огляд ходової, заправку кондиціонерів, заміну моторного масла, ремонт двигуна і т. ін.

Увага! Якщо ви шукаєте автосервіс поруч зі мною на мапі, обов’язково зверніть увагу, що в нас є кілька станцій обслуговування в різних частинах міста.

Перші тривожні дзвіночки, які свідчать про необхідність заміни масла в АКПП:

 • візуально стає помітна зміна мастила за кольором. Відпрацювавша свій ресурс рідина стає непрозорою і має темний колір;
 • присутність піни і бульбашок в рідині свідчать про те, що використаний варіант не підходить коробці даного виробника;
 • присутність запаху гару, що сигналізує про те, що АКПП часто піддавалася процесу перегріву;
 • збої в роботі АКПП, наприклад, поштовхи або бруд що може почати впливати на плавність перемикання передач.

Бруд в системі і зношена трансмісійна рідина – часті причини погіршення роботи АКПП. І тут найефективніший засіб – це професійне профілактичне обслуговування та повна заміна мастила акпп в Києві, навіть якщо це автомобіль з невеликим терміном служби.

Часто власники транспортних засобів з АКПП думають, що коробка із заводською заправкою мастилом прослужить весь термін експлуатації транспортного засобу. На жаль, це не так і дане помилкове уявлення призводить до частих несправностей і необхідного ремонту.

Не відкладайте заміну масла в АКПП. Замінивши його раніше, ви зможете уникнути непотрібних проблем з автоматичною коробкою передач і дорогого ремонту. Якщо цифри на вашому тахометрі близькі до рекомендованих виробником кілометрів, відвідайте наш автосервіс, і ми швидко і легко замінимо мастило, ретельно очистивши коробку автомат в два етапи, а також замінимо мастило в варіаторі.

Як часто потрібно міняти оливу в АКПП:

 • Нові ТЗ – після перших 80000 км, наступні заміни приблизно через 60000 км.
 • Старі автівки – кожні 40 000 – 60 000 км.
 • Автомобілі з підвищеним навантаженням на трансмісію – кожні 30 000 км.

Завдяки своєчасній заміні старого мастила в АКПП на нове вдасться:

 • підвищити надійність роботи;
 • продовжити термін служби вашої автоматичної трансмісії;
 • виправити пропуск передачі окремих ступенів;
 • запобігти можливому дорогому ремонту і проблемам з АКПП в подальшому.

Короткий огляд наших переваг

Звернувшись до професіоналів СТО Масленка, ви можете бути впевнені, що регулярне технічне обслуговування вашого автомобіля та заміна мастила в коробці автомат дозволить, перш за все, збільшити термін служби ТЗ, підвищить безпеку на дорозі, заощадить загальну вартість будь-якого непередбачуваного ремонту.

Наші фахівці забезпечать відмінний сервіс на високому рівні, що гарантує безперебійну роботу вашого автомобіля. Зокрема, ми реалізуємо необхідну діагностику, проводимо заміну масла в двигуні і АКПП, надаємо всі необхідні витратні матеріали.

Не варто недооцінювати заходи профілактики! Шукаєте найкраще СТО для японських авто з помірними цінами, чи, можливо, вам потрібна станція для ТЗ німецького виробництва? Звертайтесь, ми прийдемо на допомогу!