Як правильно вибрати СТО

Вибір сто – це не найпростіше завдання, особливо якщо у покупця немає особливих знань в даній області. Але незалежно від типу необхідних послуг, навіть якщо це простий технічний огляд, а не капітальний ремонт, дуже важливо знайти надійне місце, щоб не зіткнутися з проблемами в майбутньому. Кілька практичних порад від наших спеціалістів можуть допомогти у вирішенні цього питання.

Якщо ви й досі не знаєте як вибрати сто й не помилитися – ми підготували невеличкий чек-лист для того, аби кожен автовласник міг правильно розставити пріоритети та віднайти саме той сервіс, який задовольнить усі його потреби та вимоги.

На що варто звертати увагу при виборі СТО

Перше враження – дуже важливе. Подивіться уважно, як виглядає сервіс. Якщо всюди безлад, старі автомобільні деталі розкидані по землі, а механік в брудному комбінезоні, в який він недавно витер руки від мастила, та ще й сидить в машині, не наклеюючи на сидіння захисну плівку – це явно не той варіант, що вартий вашої уваги і витраченого часу.

Подивіться на сервісне обладнання. У сучасній автомайстерні, де гарантують якісне виконання послуг і цінують своїх клієнтів, кожному інструменту знайдеться спеціальне місце, ніщо не лежить під ногами. Всі пристрої функціональні і служать строго за призначенням. Ми інвестуємо в нове обладнання і передові технології, щоб забезпечити якість роботи і підвищити продуктивність послуг.

Персонал ввічливий, тактовний, добре підготовлений та націлений на якісний ремонт авто. З огляду на швидкий розвиток автомобільної промисловості, то, що було нормою ще вчора, неприпустимо сьогодні. Керівництво СТО «Масленка» вкладає гроші не тільки в обладнання, але також в знання та вміння своїх співробітників. Всі механіки є профільними фахівцями, вони проходять регулярне навчання і підвищують кваліфікацію щоб бути справжніми експертами в своїй області.

Комплексна пропозиція послуг – це саме те що треба! Якщо крім автосервісу, наприклад, доступний ще і шиномонтаж, це заощадить вам багато часу. А якщо на сервісі відразу можна придбати витратні матеріали – це взагалі чудово. На нашому сто в Києві на правому березі співробітники запропонують не тільки діагностику і якісний сервіс, але і при необхідності замовлять оригінальні деталі, які будуть встановлені з гарантією. Ми впевнені у своїх діях, а ви – у безпеці на дорозі при будь-яких обставинах.

Подивіться, які послуги ми пропонуємо в рамках найближчого автосервісу, просто ознайомившись з основними розділами нашого сайту:

  • діагностикою авто;
  • ТО;
  • ремонтом двигуна, ходової, рульової системи, електроніки і т. ін.

До того ж ми пропонуємо не випускати з виду розділ з акціями та спеціальними пропозиціями, завдяки яким ви можете істотно заощадити. Зверніть увагу, що наші СТО знаходяться в різних районах міста, тому, якщо ви живете на Оболоні, Позняках, на Подолі або інших прилеглих районах Києва – ми будемо раді вітати вас.

Досі вагаєтесь який автосервіс вибрати? Дзвоніть нам просто зараз й ми допоможемо розвіяти усі ваші сумніви.