Чи потрібно шліфувати ГБЦ при заміні прокладки

Багато відмови двигуна викликані пошкодженням головки блоку циліндрів. Несправність може виникнути в результаті деяких супутніх поломок, якими водії нехтують та своєчасно не звертаються до сервісу. Також часто до нас звертаються автовласники з проханням замінити прокладку головки двигуна, яка в результаті експлуатації втратила свою щільність чи цілісність та перестала виконувати основну функцію.

На перший погляд, прокладка – це тонка, гнучка пластина з круглими отворами, кількість яких відповідає кількості циліндрів двигуна і діаметру приблизно рівному внутрішньому діаметру циліндра. Прокладка головки блоку циліндрів виготовлена ​​з клінгеріта або тонких сталевих листів, і при кожному знятті і збірці головки блоку циліндрів слід використовувати нову прокладку.

Увага! У нашому автосервісі ми виконуємо заміну прокладки гбц,а вартістьпослуги вас приємно здивує.

Коли пошкоджується головка блоку циліндрів?

Раніше вихід з ладу головки блоку циліндрів був досить частою несправністю двигунів внутрішнього згоряння. В даний час це відбувається набагато рідше, але не є чимось винятковим. Перед тим як приступити до відновлення головки блоку циліндрів слід розібратися з причинами її пошкодження:

  • Корозія. Використання невідповідних охолоджуючих рідин або звичайної води призводить до корозії матеріалу. Цей процес не виникає при використанні запропонованої виробником високоякісної охолоджуючої рідини.
  • Перегрів. Причина поломки – недостатня робота системи охолодження.
  • Несправність системи уприскування. Дефекти в потоці форсунки (неправильне налаштування, бруд і т. ін.) можуть привести до витоку палива в камеру згоряння. Циклічне запалювання скупченого палива може розплавити і зруйнувати головку блоку циліндрів.
  • Неправильні налаштування проводки. При заміні головки двигуна потрібне правильне регулювання (й зовсім не важливо чи то буде заміна прокладки головки Рено Логан чи Мерседес GL).
  • Використання зношених болтів з головкою під ключ. Повторне використання старих болтів з головкою під ключ призводить до недостатнього моменту затяжки. Завжди використовуйте нові болти, особливо якщо ви встановлюєте нову головку блоку циліндрів. Дуже важливо дотримуватися процедури затягування, визначеної виробником.

Переваги нашого автосервісу

Якщо вас цікавить послуга ремонту ГБЦ на Подолі – поспішаємо звернути увагу на СТО «Масленка». В нас вам запропонують не тільки сучасну діагностику та якісний сервіс, але і допоможуть замовити оригінальні деталі, які будуть встановлені з сервісною гарантією.

В разі якщо ви помітили ознаки пошкодження головки блоку циліндрів – поспішіть записатися до наших майстрів. В рамках ремонту вони проведуть:

  • Відновлення цілосносі конструкції (обробка тріщин; зміцнення чи відновлення направляючих втулок тощо);
  • ремонт фасок на сідлах клапанів;
  • вирівнювання чи шліфовка головки блоку (у разі деформування);
  • установку нових масло змінних ковпачків, ПРЧ, штовхачів та ін.;
  • розточку циліндрів та шліфовку коленвалу.

У нас ціна на шліфування головки блоку циліндрів в Києві максимально доступна кожному, тож поспішіть своєчасно записатись на СТО «Масленка».