Автосервіс на Позняках

аавтосервіс_позняки_блог

В СТО на Позняках обслуговуються власники більш ніж 38 марок автомобілів різного року випуску. Сьогодні машина обирається з високим ступенем комфортності. Програмована начинка з року в рік вдосконалюється, намагаючись знизити чи зовсім уникнути людського керування, проте лишаються основні системи, які потребують обслуговування. Тому кваліфікованому фахівцю необхідно рухатися у ногу з часом, щоб вміти впоратися з ремонтом і діагностуванням нових авто.

Коли реальність перевершує очікування

1. У нас немає працівників, що поводяться некультурно і дозволяють собі презирливо дивитися на клієнтів.

2. Ви не почуєте таких зневажливих слів, як «іржавий таз», «недоробка», «пережиток минулого» відносно улюбленої машини, навіть якщо вона вже років з 20, як служить своєму власникові.

3. Працівників автосервісу на Позняках можна упізнати одразу, бо вони носять спецодяг з фірмовим знаком. Це домовляє престижу СТО, виявляє корпоративність стилю.

4. У нас не працюють за копійки. Кожен, хто виявляє проявляє старанність, вміє вирішити поставлене завдання, а не вираховує час, що залишився до кінця зміни, отримує високу зарплату. Гідний заробіток дозволяє не шукати нове робоче місце, а дорожити своєю спеціальністю і намагатися перевершити поточні результати.

5. Вживання алкогольних напоїв, як і часті перекури, у робочі години суворо заборонено!

6. Підтримання чистоти, відсутність правопорушень стосовно пожежної безпеки, дотримання правил безпеки при використанні обладнання є обов’язковими вимогами відносно кожного робітника.

7. Ями, механічні домкрати, «доісторичні» молотки не використовуємо. Сучасне обладнання дозволяє працювати не тільки з малогабаритними та легкими авто, а також з машинами підвищеної вантажністю, які необхідно піднімати над землею на потрібну висоту.

Нормальний автосервіс на Позняках – це не щось дивне, що рідко зустрічається, а правильно організований процес, націлений на отримання клієнтом очікуваного результату. Ми віримо, що вдалося цього досягнути, а позитивні відгуки підтверджують ці слова.

Кому зручно обслуговуватися в цій філії

Тим, хто мешкає саме тут, на Осокорках чи Харківському масиві, тобто жителям Дарницького району столиці. Неподалік знаходяться Березняки, Бортничі та Печерськ, а у напрямку до аеропорту «Бориспіль» та трохи далі розташовані об’єкти Київської області (Гнідин, Щасливе, Проліски).

СТО «Масленка» на Позняках це діловий партнер, якому довіряють приватні особи, державні організації та комерційні фірми. Після обслуговування кожен клієнт має право лишити відгук про обслуговування. Якщо ви хочете зробити зауваження, ми розглянемо їх з метою поліпшення створеного рівня сервісу.

Не забувайте періодично відвідувати наш сайт, де публікуються активні пропозиції з приємними дарунками для водіїв. Телефонуйте, щоб записатися в будь-який день тижня. Після виконання ремонтних робіт ви отримаєте гарантійний термін на деталі та роботу майстрів.